40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Profil Açıklaması

Merhaba öncelikle. Adım Rahmi. Yaşım 47. Çalışıyorum hala ama evlenmek istiyorum. İkinci evliliğim olacak. Bu konuda yanımda olacak bayanlar lütfen yazsın. Çalışan biriyim demiştim. Onun dışında arkadaş olmak için birilerini arıyorum ki doğrudan evlilik düşünüyorum. Bu konuda iyi düşündüğüm için iyi olacaktır sanıyorum. Harbiden baktım ama 40 yaş üstü evlenmek isteyen erkekler sayı olarak artıyor.

Tamamen yalnızlık sorunu nedeniyle olmadığını düşünüyorum. Bazen can sıkıntısı olabilir ama bu hayat da böyle geçmez ki gerçekten. İşim gücüm var, arabam evim var. Sadece yalnızlığım kalmış bana. Böyle olsun istemez hiçbir erkek. Gerçekten bu konuda dürüst insanlarla konuşmak isterim. Sonu evlilik olmalı. Ben öyle can sıkıntısından takılacak adam değilim.

40 yaşında evlenmek isteyen erkekler araştırırken burayı gördüm biraz sevindim. Belki dedim kısmetim buradadır. Çevremdeki erkekler aslında buldular birkaç bayan ama ısınamadım. Şansa bırakmak istemiyorum işimi haberiniz olsun. Bu süreçte yanımda olacak, muhabbet edecek, beraber kahve yudumlayacağım birileri vardır bence. Lütfen mesajlarınızı yazın ben de yoluma bakayım. Buraya kadar demek istemiyorum çünkü ölene kadar olmalı bu sevda. İyi biriyim, kıskanç değilimdir, insanlarla konuşmayı ayrıca çok severim. Her neyse bunların dışında dış görünüşüme de önem veriyorum unutmayın.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Erkekler

Süreç biraz uzun olabilir ama ben uzatmak istemem. Genelde tek takılıyorum. Buna bakmayın siz gerçekten düşüncelerime bakmanızı rica ederim. Bu yaşta ki insanlar emin olun güvenilirdir, kimseyi kırmazlar aynı benim gibi. Her zaman iyimserdir işte. Kendimi sizlere anlatırken nasıl heyecanlanıyorum anlayamazsınız. Bunu ancak ses tonumdan fark edebilirsiniz. Niyeti ciddi olan kişiler daha fazla bekletmesin beni. Buraya kadar olmasın dediğim gibi mezara kadar olsun.

Genel olarak kibar biriyim, kadınların isteklerini bilirim yani ne zaman susmam gerektiğini ne zaman konuşmam gerektiğini fark ederim. Bundan sonrası artık mutluluk diye düşünüyorum. Var mı bir sözünüz benden? Buralardayım ama giden yok bir yere. Heyecanla mesajlarınızı bekliyorum dostlar. Lütfen iyi düşünelim, hep iyiyi çağıralım yanımıza. Gerisi ciddi anlamda basit bana göre.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhabalar Ben Sahide 38 yaşında Özbekistanlı bir bayanım. 2 çocuğum var. 2 sene önce İstanbul’da çalıştım. Türkçeyi biliyorum. 5 senedir eşimle ayrıyız yani boşandım. Kapalı temiz bir bayanım. Bu güne kadar kimseyi kırmadım. Çocuklarımı çok seviyorum. Yeniden İstanbul’a gelmek evlenmek istiyorum. Bana geri dönüş yaparsanız memnun olurum.

  2. Merhabalar nasılsınız ben Karadeniz bölgesinden Trabzon’dan yaşım 43 isterseniz tanışalım fakat nasıl ulaşacağız birbirimize iletişim yada e mail adresiniz de yazmıyor buradan nasıl iletişim sağlayacağız lütfen en kısa zaman da iletişime geçelim hoşça kalın