40 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Buradan herkese selamlar. Adım Aycan. 42 yaşındayım. 40 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ne zamandır sonunda buldum ya gerçekten nasıl rahatladım anlatamam. Bu süreci en iyi şekilde değerlendireceğim. Hiç evlenmedim ben şimdiye kadar bu konuda bir sorun var mı? Önce buna yanıt vermenizi rica ederim. Ayrıca 40 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar genel de Orta yaş evlilik siteleri arıyor. Daha önce bir defa arkadaşlık kurdum ama geçiciydi ne yazık ki. 4 senedir hayatımda kimsede yok. Yalnızlıktan canım sıkılmaya başladı işte. Her neyse bu konular sonra konuşulur. Aslında evlenmeyi istememin tek sebebi bu değil. Yani nasıl desem ya bir kahve içecek sosyal arkadaşım var mı diye sorun bana. Kendi kendime yaptım bunu yalnız bıraktım işte. Ceza mı verdim anlayamadım.

Bizim yaş grubumuzda ki insanlar cana yakındır unutmayın bunu. Ben öyleyim şahsen. Günlerdir beklentilerimi karşılayacak birini bekliyorum belki de aylardır. Nitekim karşıma da çıkacak biliyorum. Asıl soru ne zaman çıkacak? 40 yaş üstü evlilik sitesi bulduğuma göre o kişi de karşıma yakın zaman da çıkacak demektir. Hayırlısını isteyelim arkadaşlar.

40 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Geçenlerde ne fark ettim biliyor musunuz? Yalnızlığımın ne kadar doruk noktalara ulaştığını ne yazık ki. Bir zamanlar hayata ne kadar güzel bakıyordum oysa. Geçiyor zaman, ilerliyor yaş. Ben artık ciddi bir adam arıyorum. Her zaman yanımda olacak, bana çok iyi bakacak birileri yok mu anlamıyorum. Vardır elbette ama bize denk gelecek mi onu merak ediyorum. Kıskanç değilim, aşırı bakımlıyım merak etmeyin ayrıca. Yanımdaki adama yakışırım yani.

40 yaş üstü bayanlar umuyorum ki bu sitede iyi insanlarla karşılaşıp aradıklarını bulabilirler. Maddi anlamda bir sorunumun olmadığını da söylemek istiyorum arkadaşlar. Mesajlarınızı öyle bir heyecanla bekliyorum ki anlatamam sizlere. Artık acaba diyerek yaşamak yerine gönlüme dokunan adamla ilerlemek istiyorum. Bu tarz siteler biraz heyecanlandırıyor beni ama sadece buradayım şimdilik. Mesajlarınızı bekliyorum, okuduktan sonra da bakacağız durumlara. Güzel bir sohbet ve ardından bakalım artık evlilik mi arkadaşlık mı göreceğiz. Benim beklentim evlilik yönünde olacak her zaman bunu da unutmamakta fayda var.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


Daha Fazla Mesaj