50 60 Üstü Evlilik Sitesi

İyi günler diliyorum buradan öncelikle herkese. Ne zamandır 50 yaş üstü evlilik sitesi arıyordum ve sonunda buldum burayı gerçekten çok rahatladım arkadaşlar. Adım Emine. Ben bu zamana kadar iyi yaşadım, mutlu kaldım ama artık sanırım yalnızlık canımı sıkmaya devam ediyor. Bu nedenle 50 60 yaş üstü evlenmek isteyen bayanlar arayanlar beklemeden bana yazabilir. Yaşım 50 zaten. Bakımlıyım, iyiyim, hoşum, huyum falan da fena değil. Zaten tanıdıkça anlarsınız beni ve yaşımı asla ama asla göstermiyorum.

Zamanın nasıl geçtiğini anlayamıyoruz bazen bunu da unutmayın. Şöyle dönüp geriye bir baktığım zaman ne kadar da mutluymuşum ve yalnız değilmişim. Dul 50 60 yaş arası evlenmek isteyen bayanlar bu zamana kadar benim gibi yaşamıştır umarım. Gerçi herkesin farklı bir derdi var. Bakalım ya umuyorum ki aradığım aşkı buradan bulacağım ve tekrar evlilik yapacağım.

50 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Genel anlamda baktığım zaman iyimser bir yapım var tabi bu süreçte benimle iyi geçinenlerle her zaman aram iyi olacaktır. Tersime gidene acımıyorum hemen kırıyorum tamam sonra pişmanlık yaşıyorum ama yapacak bir şey yok. Bu konuda sizlerden destek bekliyorum arkadaşlar. Her neyse süreç böyle bakalım 50 yaş üstü evlilik sitesi bulduk iyi mi oldu kötü mü bilemiyorum.

50 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Her zaman evlilik konusuna nasıl baktığıma dair merak ederler beni. Çünkü insanlar bu süreci farklı şekilde algılayabiliyor. Neyse ben evlenmeye geldim buraya. Onun dışında bakalım artık şansımıza kim çıkacak. Umarım anlayışlı biri gelir de güzel geçinir ilerleriz.

60 Yaş Üstü Evlilik Sitesi

Zamanın akıp gittiğini söylemiştim buna rağmen insanlar farklı algı yaparak kendini de üzüyor. Beni üzmeyin arkadaşlar gerçekten buna gelemem. Burada olma amacımı paylaştım zaten. O zaman en kısa zamanda da görüşürüz. Mesajlarınızı bekliyorum.

60 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bayanlar

Vakit nakittir bu saatten sonra benim için. Ondan sonra pişmanlıklarımızı da bir tarafa bırakarak ilerlemeye devam edeceğiz. Günün her saatinde buradan yazabilirsiniz. Telefonumu verip güzelce konuşmaya başlayabiliriz. Son olarak merak ettiğiniz ne varsa sorun yanıtlarım ben hemen. Ee o zaman fazla beklemenin anlamı yok diye düşünüyorum ve biran önce mesajlarınızı bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Mutlu ve arkadaş arıyorum birbirimizi üzmeyecek anlayışlı bayan arkadaş arıyorum yaş 30 üstünde olsun ben 58 yaşındayım beni tercih edecek arkadaşa ihtiyacım var

Daha Fazla Mesaj