Acı Veriyor Yeni Baştan Başlamak

Biten bir ilişkinin ardından acı veriyor yeni baştan başlamak. Evet kötü bir giriş yaptım sanırım. Buradan herkese kocaman selamlar arkadaşlar. Belgin benim adım. Nasılsınız bakalım? Bende heyecan çok. Yaşım 27. Çalışan bir bayanım. Hemşireyim. Gün içinde çok can sıkıntısı yaşasam da akşam eve gelip tek başıma oturduğumda işte o an çıldırıyorum. Yani güzelim falan ama diyorum ki neden yalnızım? Sanırım bahtsız bir bayanım. Başka açıklaması yok ki.

Tamam daha önceleri çok teklif aldım falan ama hiç bu kadar yalnız kaldığımı hatırlamıyorum. Genelde benimle arkadaş olmak isteyenler kısa süre sonra güven sorunu yaşatıyor. Bir önceki ilişkimin hüsranla bitmesiyle alakalı bu durumda. Acı veriyor yeni baştan başlamak sanırım. Buna da eyvallah diyorum ama bir süre sonra yine eski halime yani hüzünlü günlerime dönüyorum. Artık bu olmasın, biriyle çıkayım şu yola arkadaşça. Paylaşalım hayatı yani.

İnsanlar ah insanlar neden böyle vefasız anlamış değilim. Olsun diyorum bu da geçer sen yoluna bak diyorum kendi kendime. Ama ne bileyim işte ya anlatamıyorum derdimi. Lütfen mesajlarınızı yazarken kendinizi az da olsa tanıtın olur mu? Başka türlü bu arkadaşlığa başlayamam. Zaten telefondan devam edeceğimiz için pek de sorun yaşamayız.

Mesaj Gönderin


Mesajlar