Almanya Evlilik Sitesi

Profil Açıklaması

Gonca benim adım. Almanya evlilik sitesi arıyordum ne zamandır ve çok şükür ki burayı buldum. İnsanlar evlenmeye karar verdiği zaman çok güzel anılar biriktirir aslında. Fakat benim daha önce böyle olmadı. Hep üzüldüm, hep bıktım ve tükendim. Ama artık ayağa kalktım ve güzel bir başlangıç için kolları sıvadım. Almanya’dan evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayışı olanların çok beklememesini rica ederim. Ben burada yaşıyorum, küçük bir işletmem var. Yaşım 28 oldu. Artık evlenmenin ne kadar mantıklı olacağını düşündüğüm için kararımı verdim ve asla dönmeyeceğim bu kararımdan.

Güzel günler düşlemeye başladım çünkü. Her zaman insanlarla iyi geçindim falan ama yalnız kalan ben oldum nedense. Bunu açıklayacak birileri varsa buyursun yazsın neden böyle oldu diye. Almanya evlilik sitesi çok heyecan veriyor bana. Ne bileyim işte insanlarla tanışıyorsun, konuşuyorsun falan sonrası ciddiyet oluyor muhteşem bir duygu bu. Ama bir sonraki süreçte yalnız kalınca gerisi gelmiyor. Bana mesaj atacak herkes için buradayım arkadaşlar. Güzelce başlarız muhabbete. Sonrası kendiliğinden gelir veya gelmez. İnsanlar bu noktada kafasını dağıtacak bir şeyler de bulmalı diye düşünüyorum.

Almanya Evlilik Sitesi

Yaş itibariyle bu kararı verdim ve mutluyum. Bana yazacak olanlara anında dönmeyi düşünüyorum. İster Türkiye’den ister buradan fark etmez yeter ki birini alayım hayatıma. Oysa ne düşler gördük değil mi mutluluğa dair. Her zaman yalnızlıktan da şikayet ettik. Fakat sonuç değişmedi. Karşıma çıkacak ve elektrik alacağım ilk kişiyle evlenmeyi düşünüyorum desem sanki doğru olacak. Evet ya böyle düşünüyorum ve asla değişmeyecek düşüncem.

Almanya’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Aslına bakarsanız çok uzatmak istemiyorum az çok zaten anladınız beni. Kalanını da konuşarak devam ederiz olur mu? Siz sadece bana ne şekilde yaklaşacağınızı düşünün. Yani iyimser olmak lazım, güven lazım, gülmek lazım. Neyse hepsini bir tarafa bıraktım ve önüme bakıyorum. Her şeyin hayırlısını da istemek lazım. Evet ben gidiyorum ama şimdilik sadece. Mesajlar gelsin de okuyup döneceğim herkese. Görüşmek üzere canlar. Almanya’dan herkese kucak dolusu sevgi ve selamlarımı da iletiyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj