Astsubay Evlilik İlanları

Selam herkese. Adım Uğur. Astsubay evlilik ilanları için yazıyorum aslında. İşimi çok seviyorum. Çoğu zaman müsaitim ben bu yüzden ilan açtım. Özet olarak söylemek gerekirse ben subayım evlenmek istiyorum. Yaşım 30. 4 senedir görevdeyim. Aslında yerim falan iyi. Bu süreçte evlenmeye karar verdiğim için doğru insanı bulacağımı düşünüyorum. Dışarıda çok vakit geçirmeyi sevmem. Bu noktada anlayış bekliyorum. Tabi ki bazı kriterlerim var şimdi onlardan bahsetmek istiyorum arkadaşlar. İlk olarak güzellik kriterim yok. Her bayan güzeldir bana göre. Yanıma yakışan herkese selamlarımı iletiyorum. Bende yalan falan yok. Doğruluk üzerine ilerliyorum. Haliyle benimle muhabbet edecek olanlar biraz daha şanslı. Evlenmek isteyen askerler hepsi benim gibi düşünür ama bunu da unutmayın. Biz sevdik mi sonuna kadar ilerleriz yani.

Söze nasıl başlayacağım bilemiyorum aslında. Birincisi doğruluk, ikincisi merhamet. Bu ikisi bir araya geldiğinde her şey yeniden başlar arkadaşlar. Bu zamana kadar hep en iyi insan oldum ben. Yeri geldi üzüldüm ama kırılmadım. İnsanlar ile bağım iyidir. Ben yakışıklı biriyim, kendime bakarım. Zaten asker olduğum için bakım şart bizde. Neyse bunları özelden görüşürüz ve konuşuruz. Sadece kendime uygun bir eş arıyorum demeye geldim. Var mıdır bilemiyorum ama uzaklarda da olsa bir yerlerde vardır kısmetim.

Astsubay Evlilik İlanları

Güzellik bana göre geçicidir arkadaşlar. Önemli olan şey insanlıktır, iyiliktir. Yaş ilerliyor ve kendime uygun eşi seçmeye karar verdim ben. Güzel insanlar biriktirin. Tamam hemen astsubay evlilik ilanları araştıranlar var falan ama ne bileyim biraz sabır lazımmış oysa. Çevremde de niyeti ciddi olanların istiyorum diyenlerin sayısı artıyor. Yaş ortalamamız bekarlarda 32 falan oldu yok artık beklemeye gerek yok.

Evlenmek isteyen askerler çevremde var demiştim ya hani, geçenlerde birisi evlendi. O kadar mutlu oldular ki size anlatamam. Bununla birlikte mevcut şartları zorlamaya gerek yok. Mesela bende inat var biraz ama karşımdaki bayanı da kıramıyorum durduk yere. Şimdi siz yazın biraz ben okuyayım, can sıkıntısından bunaldım artık. Ne dersiniz, kısmetim burada mı? Burada ise bekletmesin beni buyursun gelsin haydi bakalım.

Mesaj Gönderin