Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar. Nur benim adım. Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar arayışında olanlar için geldim ben.  Azeri evlilik sitesi sayesinde sizler de buradan bana yazabilirsiniz. Gerçekten canım sıkılıyor ve artık evlilik kararımın sonuna kadar ilerleyeceğim. Biliyorum ciddi ve uzun bir süreç ama ne yapayım? Yaşım 26 ve can sıkıntısından artık bunalıma gireceğim. Sosyal anlamda çevrem var hiç sorunum yok ama artık hayatım düzene girsin istiyorum. Biraz huzur biraz da neşe lazım anlayacağınız. Bu yüzden buradan paylaşmanın uygun olduğunu düşünüyorum. Günün her saatinde buralardayım aslında. Telefon hep elimde. Mesaj atanlara anında geri dönmüş olacağım. Güzel günler bizi bekliyor ya başka da bir şey istemiyorum.

Azerbaycan’da evlenmek isteyen bayanlar size çok uzak sanmayın. Atlayıp gelinir gerekirse veya ben burada beklerim. Yeter ki ciddi bir adım atalım yani gerisi çok kolay olacaktır. Şunu da unutmamak lazım, güzellik geçicidir arkadaşlar. Ben hep böyle düşündüm ve düşünmeye devam edeceğim. Aslında Azeri güzelim ben o konuda sorunum yok da ne bileyim bazen beğenmeyenler çıkıyor karşıma. Her neyse hepsini bir tarafa bırakalım da nasıl biri çıkacak karşımıza onu bekleyelim. Ay cidden çok merak içindeyim ben. Huzurla uyandım bugün ve hemen ilanımı açtım. Gerisi biraz şans aslında.

Azerbaycan’da Evlenmek İsteyen Bayanlar

Demiştim ya hani güzellik her zaman geçicidir diye siz o lafıma takılmayın. Benim de kriterlerim var. İlk olarak erkek de bakımlı olacak. Evli olsak da olmasak da bakacak kendine yahu. Bu eşine gösterdiği saygı demektir. Her zaman böyle sürmeyecek aslında bunun da bilincindeyim ama bilemiyorum nasıl olacak neler yaşanacak. Evlilik kolay bir şey olmasa da bu süreci en iyi şekilde değerlendireceğimi düşünüyorum. Varsın olsun yalnız kalayım ama bu şekilde değil işte.

Aslında Azeri Kadınlar ılımlıdır, güzeldir, çok da güzel sever. Varsa böyle bir düşüncesi olan lütfen daha fazla beklemeden yazsın ben buralardayım. Hemen geri dönüş yapacağım unutmayın tamam mı? Heyecanlanıyorum elimde değil bu ama bir de acele etmemek lazım. Doğru insan çıkmalı karşımıza her şeyin hayırlısını istiyorum bakalım artık görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Mesajlar