Belçika Evlilik İlanları

Kolay gelsin iyi muhabbetler olsun arkadaşlar. Adım Suna. Belçika evlilik ilanları arayanlar için geldim desem yeridir. Genk’te yaşıyorum ama aşık taliplerime bir mesaj kadar yakınım merak etmesin kimse. Yaşım 32 oldu artık evlilik zamanı geldi sanki ne diyorsunuz? Bu konuda yapacak çok şey var. Önce adam gibi adam çıkmalı karşıma, beni her yerde sevmeli, kavga etsek bile bırakmamalı. Ben aslında çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiyim biliyor musunuz? Büyük beklentilerim yok ki burada durumum gayet yerinde. Evim, arabam ve işim var. Belçika evlilik ilanları için burada neden varsın diye soracak olursanız, arkadaşlar sanal ortamdan doğru adamı bulmaya karar verdim. Belki biraz şans işi ama olsun bulacağım ben inanıyorum.

Belçika’da evlenmek isteyen bayanlar konusunda çok kişi araştırma yapıyor görüyorum. Hatta geçen bizim kuzen buldu birini araları gayet iyi şu an. Evlenmeyi düşünüyorlar. Kıskandım biraz açık konuşmak gerekirse. Ama bir o kadar da sevindim. Her neyse bakalım günler neyi gösterecek. Umuyorum ki iyi olacaktır. Burada güzellik merkezim var benim. Hiçbir şeye ihtiyacım yok eş dışında. Evleneceğim adamda aradığım bazı kriterler var elbette. Güven, saygı ve sevgi. Bunları karşılayan her zaman mutlu eder sevdiğini.

Belçika Evlilik İlanları

Evet arkadaşlar ne diyorsunuz biraz da siz konuşun. Olur mu, bulur muyum adam gibi birini. Artık vakit geçiyor. Bizimkiler de sıkıştırıyor birini bul falan diye. Yahu çirkin falan da değilim ama görüyorum ki bahtım kapalı. Bunun bir an önce sona ermesi gerek.

Bu tarz sitelere ben de çok baktım ama burayı buldum sonunda ne rahatladım anlatamam. Siz mesajlarınızı bana yazın ben de vakit kaybetmeden dönüş yapayım. Önce sohbete başlarız muhabbete. Sonra ilerler gider işte. Yeter ki gönül bağı olsun, iyilik kazansın. Tabi sizin de kriterleriniz vardır mutlaka yazın konuşalım arkadaşlar. Burada olanlar da yazabilir, Türkiye’de olanlar da hemen beklemeden bana yazabilir. Herkese sözüm olsun dönüş sağlayacağım merak etmeyin. Hep açık telefonum ve internetimi kontrol ediyorum biri yazar da bildirim gelir diye. Heyecanlandım kusura bakmayın.

Mesaj Gönderin


Mesajlar