Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Selamlar herkese benim adım Oya. Her zaman insancıl yaklaşımlarım nedeniyle yalnız kalmış biriyim. Ama artık evlenmeye karar verdim. Bu şekilde olmaz ama değil mi? Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar denildiğinde akla geleyim istiyorum. Çok bir şey değil bu. Hak edene hak ettiği değeri göstermek güzel olsa gerek. Yaşım 30 olunca artık yuvamı kurmam gerektiğine karar verdim. Tabi ki bu süreçte sıkılacağız, daralacağız ama en güzel sonuca da ulaşacağız. Günün her saatinde müsait olabilirim. Eşim için tabi ki her zaman. Ama önce bana yazacak olan kişileri tanımam lazım. Nasıl birisiniz, ne seversiniz falan derken her daim yanı başımda olabilecek misiniz orası önemli yani.

Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar aslında size uzak değil. Genel olarak kendimden bahsedecek olursam; ben gerçekten güzel bir kadınım. Artık bazı şeyleri değişmesi lazım ve bu yüzden evlenmeye karar verdim işte. Var mısınız demeyeceğim çünkü benim gibi düşünen birine ihtiyacım hep olmuştur. Günlerdir bu süreci düşünüyorum, acaba kim çıkacak karşıma, acaba neler olacak diye. Lakin kafam bozuluyor elimde olmadan ne yapayım, bu konuda eklemek istedikleriniz var ise mutlaka dinlemek istiyorum arkadaşlar. Çok düşündüm ve yuvamı kurmaya ciddi anlamda karar verdim diyebilirim. Gerisi sizde yani.

Bulgaristan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Nerede kalmıştık ha şey diyorduk evet işte bu nasıl olacak falan diye düşünürken artık birisi çıksın da karşıma aşık olayım falan diyordum. Bakalım biraz sabırsız bir kadınım. Durum böyle olunca her insanı sevemiyorum. Aşık olmak da kolay değil oysa. Mantık evliliği de düşündüm ama yok onu da beceremedim. Eee ne olacak işte böyle kalakaldık. Vay Oya sen neden bekarsın, Oya çok güzelsin ama neden olmuyor diye başımın etini yiyenler de çok oldu. Ben hep bildiğimi yaptım yine öyle yapacağım.

Bulgaristan’dan evlenmek isteyen bayanlar arayışındakiler lütfen yazsın bana daha fazla beklemek istemiyorum. Günler çok hızlı geçiyor be arkadaşlar. Ne demek istediğimi anladınız sanıyorum. Evet bu kadar ben susayım artık sözü size bıraktım. Güzel, bakımlı, evlenecek bayan arayanlar mesajlarını yazsın numaram ile dönüş yapayım.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Merhaba, ben seni beğendim ve seni tanımayı çok istiyorum. Ben Ressamım yalnız yaşıyorum ve Nürnberg’te. Fazla bilgi istersen bana yaz yahut beni ara.