Dul Bayan Telefon Numaraları

Selamlar İnci benim adım arkadaşlar Dul bayanım. Bu süreçte kendime bir yol arkadaşı arıyorum aslında. Neden diye soracak olursanız sadece can sıkıntısı değil başka şeyler de var. Mesela tek başıma sinemaya gitmek istemiyorum bu yüzden Dul bayan telefon numaraları arayan herkes yazabilir bana. Biliyorum Dul bayanlar her zaman öyle iyimser olmayabiliyor. Yaşadıkları kötü anılar nedeniyle sevimsiz olabiliyor ama ben öyle değilim hiç de olmadım arkadaşlar. Bilginiz olsun diye söyledim bunları. İlanın devamında daha güzel bir şekilde kendimi tanıtıyor olacağım. Şimdi şunu da unutmamak lazım her zaman güzel düşünsek de istediğimiz şeyler olmuyor. Bunu nasıl telafi ederiz anlamıyorum.

Dul Bayanlar

Dul bayan arıyorum şeklinde internette arama yapan binlerce erkek var. Umarım hepsi mutlu olur arkadaşlar ne denir ki başka. Sizlerden gelecek her mesaja açığım ben. Konuşuruz bakarız duruma göre. Yaşım da 34. İlerisi için bir şey düşünmüyor olsam da bakarız kader neyi getirir karşımıza kimse bilmez bunu. Umuyorum ki insanların bu konudaki bakış açısı her şeyi değiştirir. Mesela ben dışarıda gezmeyi çok seviyorum ama yalnız gezince farklı anlaşılıyor. Teklif eden de oldu güzelim bakımlıyım ama içim ısınamıyor bir türlü.

Dul Bayan Telefon Numaraları

Dul bayanlarla mesajlaşma güzel değil mi? Çünkü her şeyi rahatça paylaşıyorsunuz, sizinle üzülüp sizinle gülüyoruz. Ben de öyle biriyim. İnsanları asla kıramıyorum ve bu nedenle yanımdaki kişiye hep değer veriyorum. Güzel günler düşlemek suç değil sadece insan kazanmak zor. Hele ki bu devirde yani. Bu hayata bir defa geliyoruz onda da güzelce yaşayıp gitmek lazım işte.

Dul Bayan Arıyorum

Dul arkadaş arıyorum diyen herkese buradan kocaman selam arkadaşlar. Tatlı bir kadınım unutmayın. Kendine fazlasıyla bakan, ilgiyi seven, romantik adamlardan hoşlanan bir yapım var. Bakalım işte bulmak mesele. Şansımı son defa buradan deneyeceğim. Haddim olmayan şeylere karışmam ama benimle arkadaş olacak kişi mutlaka ya dul ya bekar olmalıdır unutmamak lazım. Yorum ve mesajlarınızı beklemeye başladım bile. Haydi görüşmek üzere o halde. Yazan herkese numaram ile dönüş yapacağım sözüm olsun.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


Daha Fazla Mesaj