Dul Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Kübra ben, esmer Kübra derler bana. Esmer ve güzel bir bayanım. 29 yaşındayım arkadaşlar. Ne zamandır Dul ücretsiz arkadaşlık siteleri konusunda araştırma yapıyordum ve burayı buldum. Bakalım bizim karşımıza kimler çıkacak. Henüz evlenmek istemiyorum önce arkadaş olalım derim. Zaten zaman her şeyi gösterecek arkadaşlar. Genel itibariyle çevresiyle iyi geçinen, sevilen ve sayılan biriyim. İşim gereği toplantılarım çok olur şehir dışında. Bazen Avrupa’ya bile çıkarım. Ama yalnız çıkınca malum. Dul bayan tanışma sitesi gördüm de şansımı deneyeyim dedim. Şimdi diyeceksiniz burada ne işin var? Eee reel hayatta bulamadık işte neylersin. Geldik Dul bayanlarla tanışma sitesi bulduk. Bu konuda dilediğinizi de sorabilirsiniz ben yanıtlarım arkadaşlar zaten. Eski evliliğim ile alakalı pek konuşmayı sevmiyorum onu da söyleyeyim.

Dul Ücretsiz Arkadaşlık Siteleri

Aracım var istediğim zaman gezmeye çıkabiliyorum. İşleri arkadaşa devreder, sevdiğim için neresi olursa giderim yani anladınız umarım. Her zaman kendimle barışık yaşadım öyle devam edeceğim. Yaşımın 29 olması nedeniyle evlilik teklifleri de geliyor ama bilginiz olsun. Onun dışında hmm kendine bakmayan, saygısız ve sevgisiz insanlarla 1 dakika bile vakit geçirmem haberiniz olsun tamam mı? Bu konuda çok netim ben. Görüşme sırasında anlarım zaten kimin ne amaçla geldiğini.

Dul Bayan Tanışma Sitesi

Arkadaşlar bir konu daha var. Eğer gerçekten niyetiniz ciddiyse benim için sorun yok o da konuşulur. Çünkü bu zamana kadar insanlara hep değer verdim ama kaybeden ben oldum. Genelde tam tersi olmalı ama hayat işte. Of sıkılıyorum bu konuya girince. Neyse ya siz mesajlarınızı yazın, yorumlarınızı aktarın da yeni sürece ilk adımları atalım arkadaşlar.

Her şeyin en iyisini hak ediyoruz ama bir türlü karşımıza doğru düzgün insanlar çıkmıyor bu da benim canımı fazlasıyla sıkıyor. Ne demek böyle yalnız kalmak, ne demek tek başına seyahat etmek. Canım acayip sıkılıyor ya. İnsanlarda çirkin şansı varken bende güzellik var ve kara bahtlıyım işte. Tamam tamam daha fazla sizi moral olarak bozmamak lazım. Şimdi kendinizi tanıtın ve numaramı atayım size de başlayalım konuşmaya.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


Daha Fazla Mesaj