Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar

Adım Vildan selam herkese. Erkek arayan bayanlar arasında yerimi aldım arkadaşlar. Çünkü tek sorunum yalnızlık. 26 yaşındayım. Zengin bayanım erkek arkadaş arıyorum desem sanırım daha doğru olur. Durumlar iyi ama aşk ve sevgiyi henüz bulamadım. Ne zaman çıkar karşıma bilemiyorum. Bir durum daha var dost arayan bayanların telefon numaraları hep merak ediyorsunuz değil mi? İşte ben buradayım geldim yazabilirsiniz. Lütfen bu süreçte kendinizi iyi tanıtın. Ben yanlış anlamak istemiyorum kimseyi unutmayın. Kendine erkek arkadaş arayan bayanlar samimidir aslında. Onu da geçtim biraz üzerine giderseniz üzülürler, kırılırlar. Tam da böyleyim ben işte. Her neyse ya bunları geçelim. Ben kendime erkek arkadaş arıyorum telefon numaram da sadece yazanlara vereceğim.

Erkek Arayan Bayanlar

İfade yeteneğim güçlüdür arkadaşlar. Biraz kırılgan bir yapım olsa da anlaşırım herkesle. Üzmek gibi bir niyetim olmadı bu hayatta. Kendime ait iş yerim olduğu için özgürce yaşıyorum ayrıca. Sıra geldi buralarda bir erkek arkadaş bulmaya. Erkek arkadaş arayan bayanlar aslında çok var ama böyle bir yeri keşfettiğim için ben çok huzurluyum. Biliyorum ki gelecek mesajlar ben de numaramı vereceğim ve başlayacağız hayırlısıyla.

Kendime Erkek Arkadaş Arıyorum

Elbette bu süreç bizi zorlayabilir, ısınamayabiliriz. Ama düşer kalkar tekrar deneriz. Çok bakımlı bir kadınım ben unutmayın. İnsanların bakışlarını üzerimde hissedebiliyorum yani. Bu da beni mutlu ediyor ama öyle herkes ile konuşmam. Ölçerim, biçerim ve bakarım duruma. Hareket edersem 100 adım giderim hiç merak edilmesin orası. Samimi ve bağlıyımdır yani anlayacağınız.

Dost Sevgili Arayan Bayanlar

Güne başlarken huzurlu olsam da zaman geçince ben kendimi unutuyorum. Karşımdaki insanla sürekli konuşmak ve vakit geçirmek istiyorum. Bu nedenle kendinizi açıkça ifade edin arkadaşlar. Güzel bir şekilde konuşmaya başlayalım. Gerisi kendiliğinde olacaktır. Dost sevgili arıyorum işte ne diyeyim başka. Sabahlara kadar muhabbet ederiz, kahvemizi yudumlarız. Bundan ötesi de muhteşem bir mutluluk işte. Güle güle şimdilik. Yorumlarınızı da yazabilirsiniz. Umuyorum her şey çok güzel olacaktır. Haydi bakalım siz ne derseniz ben ona göre ilerlerim.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


Daha Fazla Mesaj