Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Selamlar. Eşi ölmüş evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ama olsun hayat devam ediyor. 39 yaşındayım yeniden bir yaşam kurmak istiyorum. Evlenmek benim için daha uygun bir durum. Öyle gezip tozup adı konmayan şeylerden uzak kaldım uzun bir süredir. Ama artık yeterli tamam kafamı da topladım. Bu hayat benim ve gerçekten vakit hızlı geçiyor. Evimde otururum eşime çay kahve yaparım.

Eşi Ölmüş Evlenmek İsteyen Bayanlar

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen bayanlar duygusaldır bu arada şahsen ben kibar ve romantik bir adam isterim. Zaten hayat bizi üzmüş yeteri kadar bundan sonra bari üzülmeyelim. Uzaklarda da olsa çıkıp gelsin kaderim çok mu bir şey istiyorum? Bence hayır. Beyler şu zamana kadar yeteri kadar da üzüldüm ve kırıldım. En azından diyorum ki bundan sonrası böyle devam etmesin ne dersiniz?

Dans etmeyi severim, kitap okumayı ve gezmeyi de. Bir de şu yağmurda yürümek yok mu beni benden alıyor arkadaşlar. Dedim ya uzun süredir bu duyguları da tatmıyorum artık. Yalnızlık ağrısı çok zor bir şey. Ölmüyorsun ama sürünüyorsun. Hayat devam ederken benim de birine ihtiyacım var. Evlilikten önce tabi konuşacağız ve anlaşacağız. Birçok şey paylaşacağız öyle kolay işler değil bunlar. Sakin bir hayat istiyorum ve bu hayatı beraber yaşamak amacındayım. Egoist değilim, sadece kendimi düşünmüyorum. Bu nedenler bence bana yazmak için şimdilik yeterli. Gerisini telefonda konuşuruz. Taliplerimi bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar