Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Selam. Adım Nihat. Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler arasında yerimi aldım sevgili bayanlar. Yaşım 36 henüz. İşim var, gücüm var o konularda hiç soru sormayın derim tabi merak edenler sorabilir. 27 yaşında ilk evliliğimi yaptım. Çocuğumuz yoktu. Eşim 5 yıl önce vefat etti. Eşimin vefatından ötürü artık yalnızım. İnsanın alışması kolay olmuyor tabii ki. Ama evlenmek, hayatıma yön vermek zorundayım. Böyle bir karar aldım hayırlısı diyelim bakalım. Kendime ait bir ofisim var, ticaret ile uğraşmaktayım. Bunun dışında romantik bir yapımın olduğunu da söylemek istiyorum. Her zaman yalnız kalmış olsam da bu konuda artık ilk adımı buradan atmaya karar verdim. Evlenmeye karar verdim yani arkadaşlar. İyi bir eş adayı arıyorum bakalım bulacağımı düşünüyorum ama biraz kararsız kaldım şu sıralar. Sebebi de anlamsız işte sonra söylerim.

Eşi vefat etmiş evlenmek isteyen erkekler öyle çok mu bilemem lakin ben buradayım artık. Güzel bir başlangıç yapmaya geldim. Önce arkadaşça başlarız, sonra ilerleriz. Bu konuda kendime çok güveniyorum unutmamak lazım arkadaşlar. Yani hem romantik olduğumu demiştim hem de eşimi severim, sayarım her zaman. Gerisi artık onun bileceği iş. Karşılıklı olursa zaten çok iyi geçinir gideriz. O kadar yaşlı da değilim haliyle ben buradan taliplilerimi bekliyorum. Bakımlı bir erkeğim aynı zamanda, öyle kendimi salmam yani. Sonuçta ticaret adamıyım ve insanlarla bir aradayım.

Eşi Vefat Etmiş Evlenmek İsteyen Erkekler

Bu vakte kadar bilemedim insanlara güven olmayacağını ben. Geçenlerde bir sevgilim vardı yani kız arkadaşım. Evlilik falan istiyordu ama birden ayrıldık. Sebep neydi biliyor musunuz? Neden araban yok. Ya ben evlilik için ayırdığım parayı arabaya mı vereceğim? Zaten parasal anlamda hiçbir sorunum yok ama uğraştığımız şeye bakar mısınız ya. Her neyse bu konuda da umarım aynı tarz kişiler çıkmaz karşıma.

Niyeti ciddi erkek olarak düşüncelerim bunlar. Sizler ne dersiniz bilemem. Biraz kendinizi tanıtın isterseniz ondan sonrasına bakalım arkadaşlar. Günün her saatinde açık burası çünkü büyük bir heyecan ile bekliyor olacağım ben. Kaderimdeki bayanı bulayım başka bir şey istemiyorum ya. Evlenmek benim de hakkım, mutlu olmak hakkım, yalnız kalmamak hakkım işte. O zaman kaçtım ben, en güzel günler bizimle olur umarım. Görüşmek üzere diyorum. Mesajlarınızı da bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Mesajlar