Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Dul
İsim: Gonca
Yaş: 39
Boy Kilo: 171 / 67
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Ev Arkadaşı
Meslek: Çalışmıyor

Selamlar Gonca ben. Ev arkadaşı arayan dul bayanlar için ilanımı veriyorum. Bu süreçte kendimden bahsetmem gerek sanırım. Öncelikle beyler ben 39 yaşındayım. 3+1 evimde yalnız yaşıyorum. Yalnız yaşamanın getirdiği zorluk ve sıkıntıdan ötürü böyle bir arayışa girdim. Herkes ile kolay geçinirim problem yok. Ancak yalnız kaldığımda o kadar çekilmez bir hâl alıyorum ki anlatamam. Neyse bunları konuşmaya gerek yok şu an için mutlu mesut ilerlemek gerekiyor. Benim gibi aynı evi paylaşmak isteyen var ise sizden ricam asla vakit kaybetmesin. Ben bu zamana kadar heyecanlı biriydim aslında ama yalnızlık başıma dert oldu işte.

Ev arkadaşı arayan dul bayanlar konusunda arayış içinde olanlar buyursunlar efendim. Her daim kendimle barışık devam ettim. Tabi yaş ilerleyince artık. Geçenlerde işten de çıktım ihtiyacım bulunmuyor. Kesinlikle bunun da etkisi var belli ki. Tek kalmak gibi bir huyum varsa da berbat bir şey. Konumuza geçelim şimdi ben öyle büyük kriterler aramıyorum haberiniz olsun. Sadece evde güzel vakit geçireceğim, her şeye kızmayan ve çok takıntılı olmayan birini arıyorum. Bununla birlikte sessiz ve sakin bir kadınım. Her şeyi sormam öyle. Zaten güzel vakit geçtikten sonra gerisinin önemi yok diye düşünüyorum.

Ev Arkadaşı Arayan Dul Bayanlar

Aslında beyler her şey biraz kader işi falan bence. Yani daha önce yaşadıklarıma bakıyorum da bilemedim. Bu zamana kadar çok sevgilim de olmadı öyle. Sorumluluk güzel şey tamam kabul ediyorum lakin bir yerde de kafa dinlemek lazım. İşte o kafayı ben ev arkadaşı bularak dinliyor olacağım. Birden bire biten arkadaşlıklar bana göre olmadı. Çünkü kendime çok iyi bakıyorum, insanlarla iyi geçiniyorum ve daima yalnızlıktan uzak kaçmaya çalışıyorum. Bundan sonra göreceğiz işte nasıl ve kiminle ilerleyeceğim.

Arkadaş arayan dul bayanlar konusunda mesajlarınızı bekliyorum. Yorumları da okuyacağım zaten. Mesaj gönderen herkese de dönüş yapacağımı söyleyeceğim. Tabi başka türlü konuşamayız. Umuyorum başlangıç güzel olur. Yaş kriterim yok. Bekar ve dul beyler yazarsa daha mantıklı zaten. Sonrası muhabbet olsun. Aktaracaklarım bu kadar beyler sözü size bırakarak mesajlarınızı beklemeye geçiyorum ben. Ekstra bir şey gelirse aklınıza sormaktan çekinmeyin olur mu? Hep yalnızlık olmaz bir yere kadar.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar