Evlenmek İsteyen Bayanlar

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Benim adım Buse. Yaşım 29. Gerçekten hayatımda alabileceğim en iyi kararı aldım. Maddi durumum oldukça iyi zengin sayılırım bilginize. Evlenmek isteyen bayanlar arasında olduğum için bu konuda fikirlerinize ihtiyacım var. Aslında evlenmek isteyen bayan tel ve fotoğrafları da bakıyorum çok araştırılıyor. Öyle olması da normal zaten sanırım ciddi evlilik düşünen bayanlar gibi erkeklerinde bazı istekleri olduğunu düşünüyorum. İşte bu yüzden her şeyi bir kenara bırakarak artık hayatımdaki insana değer vermek amacındayım. Öyle ki evlenmek isteyen bayanlar ilanları çok inceledim. Benim kadar güzelini de göremedim. Çalışıyorum, işim var, arabam var. Tek eksiğim iyi bir eş yani anlatabildim mi?

Evlenmek İsteyen Bayan Tel ve Fotoğrafları

Evlilik arayan bayanlar bazı kriterlere sahip olmalı diye düşünüyorum. Bunları da geçtim insanlar yalnız yaşayamaz bu bir gerçek. İşte bu yüzden evlilik isteyen bayanlar her zaman dik durur ve gülümser. Tam kendimi anlattım. Ben iyimser bir kadınım. Her şeyi dert etmem, insanlara değer veririm. Aynı değeri de görmek isterim kesinlikle. Göremediğim zaman üzülürüm, değişmem. Son zamanlarım çok sakin geçiyor. Ama ciddi evlilik düşünen bayanların telefon numaraları için yazanlar da oluyor. İşte geldim buradayım şimdi sohbete başlayabiliriz.

Evlenmek İsteyen Zengin Bayanlar İlanları

Kısaca kendimden bahsetmek istiyorum. Öncelikle ben kıskanç biri değilim. Yerine göre ama. İnsanların hakkımdaki düşüncelerine pek takılmam. Günün her saatinde müsait olurum sevdiğime karşı. Çay kahve muhabbeti severim. Uzun uzun sohbet etmelere konuşmalara bayılırım. Eş seçimi çok önemli bilirsiniz. İşte bu yüzden sanal ortamdan bir eş adayına şans vermek istedim. Artık insanlar değişmiş, herkes kendini düşünüyor. Ben öyle biri olmadım şu hayatta mesela. Ne dersiniz gerçekten bulacak mıyım aradığım adamı? Beyaz atlı prens demek istiyorum buradan kendisine.

Ciddi Evlilik Düşünen Bayanların Telefon Numaraları

Sonuç itibariyle bulacağım kişi bana değer verecek, evleneceğim adam beni sevecek. Ben de ona saygı ve sevgi besleyeceğim. Daha fazla beklemek istemiyorum işte. Buyurun mesajlar gelsin de artık başlayalım muhabbete. Çok kıskanç biri olmasın istiyorum. Sevsin ve hiç bırakmasın bana gerçekten değer versin bende hayatımın geri kalanını ona adayayım istiyorum. Zaten gerisi kendiliğinden gelecektir.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Buse merhaba nasılsın ben senin kendin hakkin da yazdıklarını okudum durumu iyi olan bir hanımsın ben de danışmanım ve burada makam şoförlüğü yapıyorum

Daha Fazla Mesaj