Evlenmek İsteyen Emekli Bayanlar

Arkadaşlar selamlar. Ben evlenmek isteyen emekli bayanlar arasında yerimi aldım. Erken emekli oldum aslında. Yaşım 47 daha. Bu nedenle evliliğe karar verdim. Evlenip boşanmış biri olarak aranızdayım. Umuyorum bu konuda yanımda olacak çok kişi vardır. Gerçek anlamda beni değerli hissettirecek birini arıyorum. Çünkü eşim olacak sonuç itibariyle. Her zaman yanımda olacak yani değil mi? Biraz sıkıntılıyım bu aralar. Her şeye canım sıkılıyor istemsizce. Yine de umudum var. Her şey güzel olmalı şu hayatta. Zaten ömrümüzün yarısını da geçirdik öyle ya da böyle. Şimdi evliliğe doğru adım atmak amacındayım. Güzel düşünelim ki güzel olsun. Ben iyi kalpli bir bayan oldum bu yaşıma kadar. Karşıma çıkanlar da umarım öyle olur. Daha önce bir sevgilim vardı ama anlaşamadık.

Evlenmek isteyen emekli bayanlar biliyorum çok merak ediliyor. Şöyle düşünmek lazım. Emeklisiniz, oturuyorsunuz, kahve içmeye çıkıyorsunuz falan derken baktınız ömür geçmiş yahu. Benim bu kadar zamanım olmayabilir aslında. Her dönem farklı hisler içindeyim. Arayışım yok çünkü ben zaten güzel bir bayanım. Durum böyle olunca insanlar bana çoğu zaman teklif ediyor zaten. Böyle ilanları okuyup geçiyordum en son dedim artık ben de açayım bir tane. Durum bu beyler. Biraz da siz konuşun artık da kimlerin nasıl düşüncesi var bilelim.

Evlenmek İsteyen Emekli Boşanmış Bayanlar

Gerçek sevgiyi arıyorum. Daha önce yaşadım mı bilmiyorum ama artık sabırsızlanıyorum. Genel olarak bu süreçte yaşadıklarımın heyecan verici olduğunu da görüyorum. Her neyse bunları sonra konuşuruz önceliğim bana mesaj atan beyefendiler olacak.

Evlenmek isteyen emekli bayanlar zariftir. İnsana değer verir. Şahsım adına konuşmak gerekirse durum bundan ibaret. Gerçekten aşk ve saygı iç içe olunca inanın her şey muhteşem ilerliyor. Bunları bir kenara bırakalım. Muhabbet konuştukça ilerler zaten. Hayırlısıyla şu süreci de bir atlatalım. Ben doğru düzgün birilerini arıyorum. Yani evlilik düşünen, ikinci bahar yaşamak isteyen birini bekliyorum. Buralardadır diye umuyorum. Her ne kadar umutsuz vaka gibi görünsem de gerçek anlamda beklemeye devam edeceğimi bir kez daha söylemek istiyorum.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Değerli kılınacak olan birisiniz tanışmak isterim benim eşim sizlere ömür hayatım geri kalanı uyumlu bir evlilik arıyorum adım Can 55 yaşındayım İzmir’de yalnız yaşıyorum emekli eğitimciyim ararsanız tanışabiliriz

  2. Selami İzmir’den katılıyorum size önce saygılarımı sunuyorum. Ben İzmir’de yalınız yaşıyorum kimsem yok bu nedenle sahiplenmek istiyorum. Herkese hayırlı kısmetler diliyorum.

Daha Fazla Mesaj