Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

Tuncay benim adım iyi günler olsun. Evlenmek isteyen emekli erkekleri olarak buradayım. Güzel bir bayan düşlemek yerine iyi ve dürüst bir kadın arıyorum aslında. Evlenmeye karar verdim yeniden. Yaşım 54. Erken emekli olduğum için aslında biraz pişmanım. Çünkü bu zamana kadar hayatıma giren bayanlarla çok iyi anlaştım fakat iş güç derken öylece kaldı. Şimdi yeni bir adım atarak bu hayata yeniden başlamayı umuyorum. Güzel düşler kurmasam da gerçekçiyim. Süreci değerlendirirken nasıl davranmam gerektiğini biliyorum. Her neyse ben kendimi aktarayım biraz sizlere. İlk bakışta herkes benden hoşlanabilir. Bakımsız asla dışarıya çıkmam mesela. Konuşma tarzımı beğenirler, ses tonum zaten harika. Müzik ile uğraşıyorum ara sıra. Gitar çalıyorum boş vakitlerimde.

Evlenmek isteyen emekli erkekleri farklı düşünür unutmayın bunu da. Nasıl düşünür onu da aktarayım. Genelde var olan sevgiyi korumaya çalışırlar, şahsen ben öyleyim işte. Güzel düşler kurarız, kimseyi asla kırmayız falan derken bir de bakmışız ki hayat bitiyor. O yüzden artık yaş itibariyle ben evlenmeye karar verdim. Her şeyim var merak etmeyin. Maddi anlamda iyiyim. Balık tutmayı çok severim. Yine boş vakitlerimde şehir dışına çıkarım dolanırım. Doğa aşığıyım desem yeridir ama unutmamak lazım bunu da.

Evlenmek İsteyen Emekli Erkekleri

Konuşmak istiyorum böyle sabahlara kadar. İnsanlar neden umursamaz olmuş ben bunu da anlayamıyorum. Güzelliklerle dolu bir sabaha uyanmak istiyorum daima. Bunu başarıyorum ama bazen yalnızlık ağrısı asılıyor boynuma. Çok sıkılıyorum. Hayatımda biri olsun istiyorum bu çok mu ya gerçekten insanları kırmanın derdinde olmadım hiç.

Beni anlayan ve evlenmek isteyen birileri varsa hiç beklemesin yazsın. Kendini anlatsın güzelce. Ben hep burada olacağım nasıl olsa. Evlenmek isteyen emekli erkekleri dürüst davranır her zaman tıpkı benim gibi. Yalana asla yer yoktur. Sizin de elbette bir tarzınız vardır buyurun yazın anlayayım ben de öğreneyim ki ona göre tanışıp konuşmaya başlayalım. Hayallerim de var benim. Mesela Avrupa turuna çıkmak ama eşimle birlikte. Her neyse sözü siz güzel bayanlara bırakıyorum. Yazın da konuşalım güzel bir şekilde. Her şey gönlümüzce olsun diyorum sadece.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Ruh İkizimi Hayat Arkadaşımı belki bulabilirim. İlk bakışta herkes benden hoşlanabilir. Bakımlı modern görünüşlü 1,72 boyunda 62 kiloda sarışın olsam da aile ve ahlaki değerlerim iç dünyamda çok yüksektir ve bunu belli ederim. Açık sözlü birisiyim fakat patavatsız değilim kırıcı olmadan aktarmaya çalışırım eğer ki konunun doğruluğunu karşı taraf ikna edebilirse saygı duyarım. Konuşma tarzımı beğenirler, ses tonumdan bir çok insan etkilediğini söyler. Müzik ruhun gıdasıdır. Aile ve arkadaşlar arasında şarkıların bir çok tarzını söylemeyi seviyorum özellikle sanat müziğini.

    Güzel düşler kurmak beni mutlu eder fakat mantıklı bir insanım boş hayallere kapılmam. 7 den 70 e herkes ile anlaşmayı severim. Yeri gelir çocuklar ile oynarım, yeri gelir yaşlıların derdini dinler derman olmaya çalışırım. Bazen bir genç kız edasıyla heyecanlanırım bazen yaşımın olgunluğu ile durgunlaşır hayatımı gözden geçiririm. Balık tutmayı 10 yaşındayken öğrendim ve en sevdiğim hobim. Boş vakitlerimde tarihi ve doğa harikası yerleri gezmeyi ve güneşin batışını izlemeyi seviyorum. Maddi anlamda iyiyim kimseden bir beklentim yok.

    Tek beklentim Ruh ikizim Hayat arkadaşım ile kalan ömrümü güzel sohbetler şarkılar gerektiğinde seyahatler ve balık tutmayı da unutmamak gerekli. Kısacası saygı ve sevginin en ön planda olduğu sevebileceğim ve seven bir insanla el ele verip sağlıkla huzurla ikinci baharımızı tamamlamak. Bütün niyeti güzel olan insanların her istediği gönlünce olsun, Saygılarımla.

  2. Selam
    Ben 45 yaşındayım sizin gibi güzel konuşmayı bilmeyiz biz. Belçika’da doğup büyüdüm ve hala burada ikamet ediyoruz ailecek. 3 çocuğum var 23 20 18 bir tanesi evli. Kocadan hayır görmedik ama çok iyi bir damadım oldu. Çocuklarımın ikisi hala okula gidiyor. Ben fabrikada çalışıyorum, malum geçimi ben sağlıyorum. Durumumu sorarsanız idare ediyorum ne çok ne az ..Allah yardim ediyor. Aslında mutluyum çocuklarımla ama bazen insan yanında biri olsun istiyor sohbet edecek beraber doğada yürüyecek bir kahveyi paylaşacak. En çokta tatil zamanları bu his artıyor kaç senedir yalnız gidiyorum ve hep hüzünlü geçiyor etrafımda ki çiftleri gördükçe içim acıyor. Neyse sadede geleyim konuşmak tanışmak isterseniz ben buradayım yalnız çocuklar istemiyor eğer anlaşırsak onları da ikna edebilirim. Allah’a emanet olun bu ara da biride girmiş olabilir hayatınızda o zaman size mutluluklar dilerim..