Evlenmek İsteyen Erkek Doktorlar

Profil Açıklaması

Arkadaşlar iyi günler diliyorum. Ben Cenk. Evlenmek isteyen erkek doktorlar arasındayım. Aslında iş güç derken bu yaşa geldik. Evlenmeyi daha önce de düşündüm ama fırsatı olmadı işte. Eş arayan doktorlar denildiğinde çevremdeki herkes aslında beni önerir. Çünkü kimseyle atışmam, hep iyi geçinirim. Yaş da 32 olunca artık bu sürece adım atmak deyim yerindeyse farz oldu. Ben de istiyorum bir yuva kurmak ve mutlu mesut yaşamak. Ama hayat şartları bazen zorluyor. Ha maddi anlamda bir sorunum yok merak edilmesin ama ne bileyim işte insan bazen üzülüyor. Kendime göre birini bulmak istiyorum. Doktor olması şart değil, çalışması da şart değil arkadaşlar.

Eş arayan doktorlar genelde seçici olur. Ben öyle değilim. Biraz huzur arıyorum sadece. Bu durumu en iyi şekilde araştırıyorum. Yani şöyle söyleyeyim, gerçekten sakin bir kadın ile tanışmak isterim. Her şeyi paylaşacağımız, güvenle birbirimize bakacağımız ve eve her geldiğimde o huzuru bana yansıtacak bir eş arayışındayım. Seçici olmadığım gibi biraz yoğunum ama ben bu yoğunluğu da eşime yansıtmam. İş ayrı, eş ayrı değil mi sonuç itibariyle? Evet arkadaşlar buyurun bana yazın ben de dönüş yapayım artık bitsin bu arayışım. Güzellik konusunda sadece bakımlı olması yeterli ayrıca.

Evlenmek İsteyen Eş Arayan Erkek Doktorlar

Bu arada ben sevgili olarak uzun dönem kalmak istemem. 3-4 ay birbirimizi tanımaya yeter diye düşünüyorum. Her zaman kusursuz ararken artık kusuru da olsa evlenirim diyorum. Vakit gerçekten kalmıyor. Bazen gececiyim bazen gündüzcü. Bu nedenle insanların nasıl bir eş aradığından ziyade anlaşabilmesi önemli. Ben her türlü anlaşırım. Bakımlıyım, yakışıklıyım zaten. Yaşım da henüz geçmemişken bakalım görelim ya bitsin şu süreç.

Evlenmek isteyen erkek doktorlar konusunda merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz. Buradayım her zaman açığım sizlere. Gerçekten güzel bir başlangıç yapacağımızı umuyorum. Her şeye rağmen insanız ve hata yapabiliriz. Ama araya sevda girince böyle bir lüksümüz yok. Karşılıklı güven ve saygıdan ziyade birbirine sevgiyle bakan iki çift göz varsa eğer, sonsuza kadar gidilecektir.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar