Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler

İyi günler benim adım Ahmet. Evlenmek isteyen erkek öğretmenler arayışında olanlar için geldim. Yaşım 30 oldu arkadaşlar. Zaten işim gücüm de olduğu için bu konuda ben kendime güveniyorum. Yani evlenmeye karar verirken aslında yeni bir hayatın başlayacağının farkındayım. Süreç böyle olunca bazıları can sıkıntısından böyle bir karar aldığımı düşünebilir. Ama hayır, asla bunu kabul edemem. Gerçekten canım sıkıldığı için değil bir eşe ihtiyacım olduğundan dolayı buradayım. Günlerdir bu konuyu düşünüyorum ama içinden çıkamadım. Artık buradan böyle bir ilan açmaya karar verdim işte. Bakalım karşımıza kim veya kimler çıkacak. Konuşacağız bol bol ve neler olacağını göreceğiz. Yani kiminle yola nasıl devam edeceğimize karar vereceğiz. İnsanlar çok garip günümüzde ama olsun benim hala inancım var.

Evlenmek isteyen erkek öğretmenler dürüst insanlardır az çok bilirsiniz bunu. Onu da geçtim her zaman iyilik için varım ben. Daha önce görüştüğüm insanla da oldu tabi ki ama kararsızlık kötü bir şey. Karşıma çıkan ilk bayanla evleneceğim demiyorum ama bu defa kararım daha ciddi olacaktır diye düşünüyorum. Genel itibariyle hayata bakış açım budur. Sizler de bu konudaki düşüncelerinizi lütfe paylaşın önümüze bakalım. Evimi kurdum neredeyse eksik olan tek şey, iyi bir eş adayı.

Evlenmek İsteyen Erkek Öğretmenler İlanı

Çoğu zaman hayatımı yalnız geçirdim. Farklı insanlar oldu, beğendiğim ya da tarzını eleştirdiğim çok kişi oldu. Hepsinde durdum dedim ki yahu sen zaten iyi bir insansın. Yakışıklısın falan. Bu tür şeylere neden takılıyorsun? Sonra karşıma çıkacak kişiyi beklemeye koyuldum. İnanıyorum ama vakit geçtikçe kendimi kandırdığımı düşünüyorum. Belki de bu yüzden erken davranıyorum ne dersiniz, birisi bana anlatsın şu durumun özetini lütfen.

Evlenmek isteyen erkek öğretmenler için bana yazabilirsiniz. Her an buradayım unutmayın. Her zaman insanların bu konudaki düşüncelerine saygı duymuşumdur. Giden gittiği gün biter ama gelen başımın üzerindedir. Nasıl isterseniz o şekilde başlarız önce sohbete. Sonra gittiği yere kadar işte ne bileyim ki ben. Günler çok hızlı geçmeye başladı sanki inadına. Her neyse buyursunlar efendim buyursunlar yazsınlar bana bayanlar.

Mesaj Gönderin


Mesajlar