Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

İyi sohbetler öncelikle. Arkadaşlar ben Hasret. Evlenmek isteyen memur bayanlar arasındayım. Yaşım 42. Bu kararı aldığım artık gerçekten can sıkıntısı bir yana, yalnızlık bir yana. Her zaman insanlarla iletişimim güzel olmuştur. Onun dışında çalıştığım için maddi anlamda sorunum yok ve kimseden bir beklentim de yok. Gerçeklerle yaşamayı severim. Eğer birinden hoşlanırsanız öyledir, yok soğuduysanız geri dönüşü olmuyor. Bana evlilik teklifi daha önce de geldi ama reddettim. Isınamadım. Sanal dünyadan yeni biriyle tanışmak istedim.

Her neyse güzel şeylere başlayalım istiyorum. Evlilik kolay olmasa da tatlı bir yorgunluğu vardır elbette. Daha önce evlenmemiş biri olarak söylüyorum bunu. Güzel bir bakış açısına sahip olan beyefendilerden ricam, önce mesajlarınızı yazın. Yorum atacaksanız da kendinizi kısaca tanıtın. Ben daha sonradan bir yalan duyduğumda asla geri dönmüyorum çünkü.

Evlenmek isteyen memur bayanlar için beklentiniz büyük olabilir. Ben çok güzelim mesela. Kendime bakıyorum haliyle. Onlardan da önemlisi sevmeyi biliyorum bunu unutmayın olur mu? Gerçekten bu böyle. Bakacağım karşıma çıkan adam da aynı şekilde mi hareket ediyor. Ona göre notunu vereceğim. Günlerdir bekledim bu ilanı açmak için. Acaba doğru kişi gelir mi yazar mı diye. Neden yazmasın ki sonuçta? Buraya kadar her şey sıkıcıydı. Artık heyecan bekliyorum.

Evlenmek İsteyen Memur Bayanlar

İnsanların benimle ilgili düşüncelerine asla kulak asmam. Bunların hepsi geçicidir ve umurumda değildir. Lakin görüyorum ki çoğu zaman saçma kişilerle muhabbet etmişim. Artık kendime geldim. Evlenmek isteyen memur bayanlar arayışınız var ise bekletmeyin beni lütfen. Her zaman böyle düşünüyorum. Yaşamak, güzel yaşamak ve sevgiyle yaşamak. Buna inanıyorum. Geçenlerde arkadaşlık teklifi de aldım ama güven olmayınca ne yazık ki süreç canımı sıkıyor.

Göreceğiz hep birlikte. Yaşayacağız bu hayatı. Bu arada şiir yazan erkeklerden çok hoşlanıyorum bu da size bir ipucu olsun. Saygıyla başlayalım öyle ilerleyelim. Gerisi çok daha kolay olur biliyorum. Evet şimdilik bu kadar söyleyeceklerim. Şimdi sözü size bırakıyorum. Benim gibi düşünen kişiler karşıma çıkacak mı? Ne diyorsunuz, bulabilecek miyim kriterlerime uygun olan adamı? Yanıtlarınızı dört gözle bekliyorum.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


Daha Fazla Mesaj