Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Profil Açıklaması

Arkadaşlar merhaba. Adım Kısmet. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar konusunda arayış içinde olanlar varsa ben buradayım. Çünkü bekar kalmak bana göre değilmiş. Ayrıca burada Türkçeyi çok güzel öğrendim ve harika konuşuyorum. Evlenmek isteyen göçmen bayanlar bakmayın siz her zaman güzel olurlar. Aynı benim gibi. Görüşünce anlarsınız zaten. Yaşım 29. Bu zamana kadar hep iyi insan oldum, kimseyi üzmedim. Ama son zamanlarda yalnız kaldım ne yazık ki.

Varsa evlilik kararı alan ve Suriyeli güzel bir bayan ile düşünen buyursun yazsın. Sadece ama sadece düzgün yazanlara geri dönüş yapacağımı bilmenizi istiyorum. Her ne kadar insanların bana bakış açısı farklı olsa da umurumda değil gerçekten. Günden güne can sıkıntım arttığı için artık dayanamıyorum. Bu koca şehirde bu koca ülkede ben neden yalnızım diye sürekli sorgular oldum inanın. Peki arkadaşlar evlenmek isteyen Suriyeli kadınlar için sizin ön yargılarınız var mı? Neden Suriyeli bayan arıyorsunuz evlilik için?

Evlenmek İsteyen Suriyeli Bayanlar

Genel olarak günüm nasıl geçiyor ondan bahsetmek istiyorum. Özel bir firmada çalışıyorum. Akşamları çıkıyorum ve eve gittiğimde ne kadar sıkıldığımı size anlatamam. Neden mi? Çünkü ben hep yalnızım ve öyle kalıyorum akşamları. Ama bir eşim olsa ne kadar iyi olur ya. Lakin iyi bir eş adayı bulursam her şey değişebilir. Önemli olan insanlıktır gerçekten de. Gerisi gelip geçiyor işte. Buyurun sözü size bırakıyorum şimdi. Evet ne diyorduk, evlenecek miyiz?

Hey gidi günler hey diyorum bazen. Özellikle de akşamları hasret basıyor bana. Canım sıkılıyor, müzik açıyorum dinliyorum ama nafile ya. Gerçek anlamda sevgiye hasret kaldığımı fark ettim. İşte bunu fark ettiğim günden beri can sıkıntısında patlamak üzereyim. Evlenmek isteyen Suriyeli bayanlar arayışında olanlara sesleniyorum.

Daha fazla lütfen bekletmeyin beni cidden bunalıma gireceğim. Ne var yani çok mu bir şey istiyoruz anlamıyorum ki. Evet her neyse moral bozmak yok. Bulacağız en yakışıklısını. Bu da bir şakaydı aslında. Çünkü ben zaten güzelim. Güzel ile çirkin yan yana gelebilir yanlış mıyım? Evet ben bu kadar çok konuştum artık söz sizde beyler. Mesajlar gelsin, yorumlar gelsin hemen dönelim yani çok bekletmek olmaz sizi de. En kısa sürede görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj