Gürcistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kocaman selamlar. İlkay benim adım. Gürcistan’dan evlenmek isteyen bayanlar arıyorsanız işte geldim. Yaşım 30. Artık bekarlık daha fazla ilerlesin istemiyorum arkadaşlar. Bu yaşıma kadar insanlarla iyi geçinen biri oldum ve zaten öyle kalmayı sürdüreceğim. Ama görüyorum ki benim yalnızlığım artık canımı sıkmaya başladı. Süreç içinde gelişen şeyler yoruyor artık. Ne desek boş bazen. Biri olmadan yaşamak ne bileyim işte koyuyor insana. Ama sırası geldi, zamanı geldi. Hatta geçen hafta evlilik teklifi aldım ama ısınamadım adama. Yaş konusunda da beklentilerim var. En fazla 35 falan olmalı beyler unutmamanız gerek bunu. Her neyse yaşadıklarımızın da bir anlamı olmalı. Buyurun beyler benim kapım açık herkese. Mesajlarınızı yazın ona göre konuşmaya başlayalım derim.

Gürcistan’dan evlenmek isteyen bayanlar için nasıl yorum yaparsınız bilemem ama beni tanıdıktan sonra dünyanın en iyi bayanıyla görüşeceğinize eminim. Bilirsiniz zaman hızlı akıp gidiyor ve bizler de hep can sıkıntısıyla ilerliyoruz. Artık hayatımız değişsin değil mi? Buraya kadar geldik gidiyoruz işte. Yaşımız da 30 olunca artık ev kurma yani yuva kurma hayalleri çıkıyor karşımıza. Olacak mı bilemem ama buradan bulmak istiyorum ben. Mesajlarınızı atın ben de okuyup döneyim ne dersiniz? İyi olacağını düşünerek hareket edelim, olumsuz düşünceleri yok edelim. Böyle olursa her şey daha iyi ilerler.

Gürcistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ben insanlara her zaman değer veren taraf oldum. Aynı değeri alamasam da saygı duydum. Şimdi bu süreçte neler yaşanacağına gelin birlikte bakalım. Söz konusu sevgi ve evlilik olunca yani düşününce o kadar huzurla doluyorsunuz ki. Bununla beraber her dönem yaşadığım yalnızlıklar da içimi acıtıyor. Gelin yazın bana işte ona göre ilerleyelim diyorum mesela geçen sene oldu böyle bir şey. Adam diyor ki ben çok kıskancım. Yahu tamam öylesin de nasıl desem bir araya gelerek konuşabiliriz halledebiliriz bunu. Yok kabul etmem diyor. Böyle garip insanlarla da karşılaştık işte. O nedenle Gürcistan’dan evlenmek isteyen bayanlar kimler diye sorduğunuzda benim gibi güzel, anlayışlı, kıskanç olmayan, evine bağlı ve eşine sadık biriyle karşılaşmanız biraz şans işi olabilir.

Mesaj Gönderin


Mesajlar