Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Gülnaz adım. Merhaba öncelikle. Ben Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimi aldım arkadaşlar. Var mıdır benim gibi düşünen bir beyefendi? Şöyle kendine bakan, kadına değer veren ve bu değeri her zaman hissettiren birisi yok mu acaba? Vardır vardır mesajlarınızı bekliyorum ilk olarak bunu unutmayın. İkincisi ben Amsterdam’dayım. Cafe işletiyorum. Durumlar iyi çok şükür. Şu evlilik olayını da çözsek tamam olacak işte. Her zaman iyimser bir kadın oldum, kimseyi kırmadım ama çok kırıldım. Yaşım 29 ve artık 30’a doğru yol alıyoruz. Buna rağmen yanımda olmayı düşünen çok insan var. Evlenmek isteyenler de oluyor tabi. Ama ben biraz romantizm istiyorum. Yani uzaktan sevmek hoşuma gidiyor. İşte bu yüzden buradayım. Bakalım her şey kısmet arkadaşlar.

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar unutmayın ha çok güzeldir. Biz bakımlıyız, her zaman iyiyiz ve güzeliz. Çiçek gibi yüzüm var benim mesela. Kumral bir bayan olduğum için bu konuda sevenlerim bir hayli fazla. Eee işim gücüm de olunca taliplerim artmaya devam ediyor. Her neyse bunları konuşmaya gerek yok şimdi. Ne yapacağız şu evlilik işiniz? Birisi söylesin yahu artık. Can sıkıntısından bunalıyorum çoğu zaman. İnsanların ne demek istediğini anlayabiliyorum. Gözlerinden okuyorum ama bu bazen yetmiyor işte.

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Son dönemlerim biraz stresli geçiyor ama bir o kadar da heyecan doluyum. Canı sıkılmaz benim yanımda olan kişinin. Her zaman insanlarla bir arada olmak, onları mutlu etmek amacındayım. Peki beni kim mutlu edecek acaba? Evet buraya kadar her şey normal ama anormal olan şey benim yalnız kalmam. Yok artık diyorsunuz, güzelsin, işin var falan ama yalnız mısın diye soruyorsunuz eminim. Evet aynen öyle. O zaman çok düşünme de gel benim beyaz atlı prensim ol diyorum.

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış içinde olanlar çok şanslı. Burada gerçekten her şey çok güzel ve anlamlı. Tek güzel olan şey ben değilim yani. Aman tamam ya biraz egoluyum, kıskancım ve güler yüzlüyüm. Bunlar bence yeterlidir. Mesajlarınızı tek tek okuyacağım emin olabilirsiniz. Zaten herkese şans vereceğim için herhangi bir sorun yok arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar