İsviçre Evlilik Sitesi

Arkadaşlar selam olsun herkese. İsviçre evlilik sitesi arayanlar için geldim. Nur ismim. Yaşım 25. Erken diyeceksiniz ama olsun adam gibi birini bulmak, tanışmak, konuşmak falan derken 2-3 sene geçecek değil mi? İşte bu nedenlerden dolayı ne kadar erken olsa o kadar iyi. Geleneklerine bağlı bir kadın olarak yaşıyorum. İnsanlarla aram çok iyidir. Herkes ile geçinirim. Canım sıkıldığında öyle uzaklara çekip gitmem ben. Haliyle karşıma çıkacak adam biraz daha şanslı diye düşünüyorum. Elbette bu süreçte çok sohbet edeceğiz, tartışacağız ama en sonunda anlaşacağız diye umuyorum. İnsanlar benim yüz güzelliğime bakıyor genelde. İçim de güzel zaten sorun yok da nereye kadar bu yalnızlık artık merak ediyorum.

İsviçre evlilik sitesi buldum ve çok heyecanlıyım şimdi. Sizden gelecek mesajların neler olduğunu da az çok kestiriyorum. Bununla beraber var olan heyecanım hiç gitmesin ve bitmesin istiyorum. Kendimden kısaca bahsedecek olursam; bu zamana kadar iyi niyetimi hiç kaybetmedim söylemiştim. Güzel olabilirim falan ama bu süreçte yanımda olacak bir kişiye her zaman ihtiyacım var. Bunu da geçtim gerçekten sevgi ve saygının ne demek olduğunu bilenler yazsın. Çünkü niyetim ciddi, öyle gezelim tozalım falan değil. Tamam bunlar da olacaktır ama ciddiyet her şeyden önemli.

İsviçre Evlilik Sitesi

Arkadaşlar yaşım 25 yani ilk ve son evliliğim olacak. En azından benim hayata bakış açım aile kavramından ötürü bunları söyleyebiliyorum. Tabii şartlar ne getirir bilinmez. Bunların dışında neler konuşuruz neler paylaşırız bilmiyorum. Tek bildiğim şey ben çok heyecanlıyım. Haliyle bakacağız işte süreçte bizleri nelerin beklediğini. Umarım ki her iki taraf içinde olumlu güzel şeyler yaşanır. Kimse incilmeden kırılmadan keyifle hayatımıza bakarız.

İsviçre evlilik sitesi arayışlarınızı artık kapatın diyorum. Ben varım daha ne istiyorsunuz arkadaşlar acaba? Biraz stresliyim kusuruma da bakmayın olur mu? Neyse bakalım mesajlar gelsin de durumu çözüme kavuşturalım. Güvenilir bir adam arıyorum ben. Herkes ile evlilik konuşulmaz bunu da unutmamak gerek. En kısa zamanda görüşmek üzere. Lütfen herkes yazsın söylemek istediklerini tamam mı? Beni de çok bekletmeyin, bir kadın bekletilmeyi hiç ama hiç sevmez arkadaşlar.

Mesaj Gönderin


Mesajlar