İtalya Evlilik İlanları

Mensur benim ismim. İtalya evlilik ilanları için geldim. Roma’da ikamet ediyorum ama çok gezen biriyim. Arkadaş çevrem geniştir. Peki neden buradasın diye soracak olanlar var sanırım şu an. Arkadaşlar evlenmeye karar verdim. Buradan ya da farklı yerden olur bunun önemi yok. Gönlümüz bir olursa gerisi gelir unutmayın. Her ne kadar umutsuz bir vaka gibi görünsem de olacak bu iş yahu. Gerçekten İtalya çok romantik bir ülke. Hele ki Roma’da gezerken birbirini çok seven çiftleri görünce heyecanlanıyorum. Sıra bana geldi artık kendine gel toparlan diyorum. Her neyse bu süreçte yanımda olacak kaç kişi var merak ediyorum.

İtalya evlilik ilanları herkesin merak ettiği cümlelerle dolu aslında. Bakıyorum da benim gibi düşünen çok kişi var. Yani eş arayan, umduğunu bulamayan ama pes etmeyen. Ne bileyim ya işte her şey yalanmış gibi gelir insana bazen tam da o mesele işte. Bunun dışında yaşımı paylaşmadım sizlerle değil mi? 28’indeyim daha. Bu yüzden heyecanlı ve hevesliyim evliliğe. Kimisi bu güzellikle evde kalmazsın zaten ne bu stres diyor, kimisi de durumun vaktin yerinde bak keyfine diyor. Ben kimsenin sözüne göre hareket etmem aslında. Lakin durumlar şunu gösteriyor; yalnızlık çok berbat bir şey arkadaşlar.

İtalya Evlilik İlanları

Bazen diyorum varsın olsun ilk çıkana şans vereyim, bazen de acele etme diyorum kendi kendime. Of bunaldım yine. Siz bana bakmayın lütfen mesajlarınızı yazın arkadaşlar önümüze bakalım yani. Bunun dışında merak ettiğiniz ne varsa bana sorun lütfen. Geçenlerde bir evlilik teklifi aldım aslında. Adamın durumu çok iyi falan ama saygı yok ki karşısındaki kadına. Neye yaradı peki bu? Ben anlamış değilim işte. Her neyse sizi bunaltmak da istemiyorum.

İtalya evlilik ilanları heyecan doludur, sevgi ve aşk barındırır. Buyursunlar efendim şimdi yazın da bakalım neler getirecek yeni günler bize. Ben her zaman buradayım merak etmeyin olur mu? Günler hızlı geçiyor ve insanlar birbirine olan güvenini de sanki kaybediyor. Umarım artık böyle olmaz. Güzel düşünelim, güzel olsun ve her şey çok iyi bir şekilde devam etsin. Gerisi kolay be canlar.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Merhaba Fransa’da yazıyorum 25 senedir Fransa’dayım çalışıyorum durumum iyi. Birbirimizi tanıyalım konuşalım daha sonrasında karar verelim istiyorum. Bana yazarsanız memnun olurum.