Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Günaydınlar, iyi günler olsun herkese. Adım Gonca. Kapalı bayanlar evlilik sitesi aradım durdum kaç haftadır ya. Sonunda burası denk geldi. Kapalı bayanlara karşı nasıl düşünürsünüz bilemem de ben artık yaşım gereği evlenme kararı aldığımı söylemek istiyorum. Birincisi ben cana yakınım, ikincisi insanları hiçbir şekilde kıramıyorum. Gencim sonuç itibariyle. 28 yaşında evlilik kararı almış güzel ve bakımlı bir bayan olarak sizlerleyim artık. Mesajlarınıza anında döneceğim çünkü burası hep açık kalacak. O kadar da heyecanlıyım yani anlatabildim umarım. İnsanların benimle ilgili düşüncelerine çok önem veririm. Kibar erkeklerden hoşlanırım ayrıca. Son olarak güven veren erkekler önceliğimdir. Yani eş adayım güven sağlayacak. Başka türlü olmaz çünkü.

Kapalı bayanlar evlilik sitesi benim gönlümü rahatlattı diyebilirim. Bulacağım buradan ya. Reel deki arkadaşlıklara pek güvenim kalmadı. 3 ay önce biriyle görüşüyordum ve nedense güvenmiştim. Sonra başkasıyla görüşme kararı almış. Daha ben kime nasıl güveneyim biri bana bunu açıklasın lütfen. Her neyse süreç böyle ilerledi bende. Başlangıçta işi sıkı tutmak istiyorum. Herkese güvenmeden ama mantıklı bir şekilde ilerlemek amacındayım. Numaramı isteyenler mesaj atabilir, yorumlarınızı da mutlaka yazın ki okuyayım.

Kapalı Bayanlar Evlilik Sitesi

Günden güne eriyen bir bayan düşünün. Her defasında yaralanan biri gelsin aklınıza. İşte o benim arkadaşlar. Bu yaşta bu ne dert diye sormayın bana. Tabi ki merak ettiğiniz ne varsa ben anlatırım o konuda sorun yok ama artık doğru insanı bulayım ben başka da bir şey istemiyorum. Son 1 ay daha sıkıntılı geçiyor. Yalnızlık bana göre değilmiş onu da anladım aslında. Aman yahu bu süreçte yanımda olacaklar yazsın da başlayalım sohbete arkadaşlar. Ben hiç beklemeyi de sevmem unutmayın bunu.

Kapalı bayanlar evlilik sitesi arayışım burada sona erdi. İyi ki varsınız diyeceğim erkek arkadaşlardan mesaj bekliyorum şimdi. Huzur dolmak istiyorum, hayatıma güzel bir şekilde yön vermek amacındayım. Sevgi pıtırcığı ben olayım yeter ki eşim sevsin beni yani olay bu işte. Güzelim, kendime de bakıyorum çok şükür. Gerisi artık hayat işte. Görüşürüz en kısa sürede umarım.

Mesaj Gönderin


Mesajlar