Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Kimsesiz evlenmek isteyen bayanlar konusunda arayış halinde olanlar için geldim. Dilek adım selamlar. 32 yaşındayım ve kimsesiz olmam beni üzüyor. Yani ailemle yaşamıyorum, tek başımayım. Hayata tutunduk bir şekilde ama böyle yürümüyor işte. Tamam güzellik önemli mesela ben çok bakımlıyım bu nedenle taliplerim çok oldu geçen seneye kadar. Ama dönüp bakıyorum yine yalnızım ne oluyor diyorum kendi kendime.

Kimsesiz Evlenmek İsteyen Bayanlar

Sıkıldım dostlar gerçekten yani birine ben gidip teklif edemem. Yalnız evlenmek isteyen bayanlar konusunda aklınızda oluşan ne varsa unutun. Çünkü benimle muhabbet edeceğiniz için siz de kendinizi yalnız hissetmeyeceksiniz. Arkadaşlar şu zamana kadar birçok kriterim vardı ama artık göremiyorum yani anlatamıyorum. Güzel düşünsün yeter benim için.

Sessiz bir kadınım öyle çok konuşmayı sevmem ortamlarda. Telefonda isterseniz sabaha kadar o ayrı mesele. Ait olacağım kişiye saygım sonsuz olur. Bunların dışında ben kendimle ilgili çok karar aldım ama uygulamadım. Umarım karşıma çıkacak olanla kafamız uyuşur ve kendimize çok iyi bakarız. Mutlu olur geçinir gideriz. Her zaman kendimi sevdim ben siz de sevin.

Kendisine saygısı olmayanlar başkasını da mutlu edemez bunu unutmayın. O zaman mesajlarınızı bekliyorum ben çok bekletmeyin böyle güzel bir kadını. İnsanların farklı düşüncelerde olmasını da takmayın. Çünkü herkes bir kuru gözyaşı için yaşamıyor. Kendisi için varsa da bir ailesi için yaşıyor. Sıra bana geldi bu aileyi beraber kurmak isterim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar