Koca Arıyorum

Kolay gelsin herkese iyi muhabbetler arkadaşlar. Adım Yaren Su. Açık konuşmak gerekirse ben koca arıyorum. Bu süreçte pek çok şeye dikkat ediyorum ama onları da sizinle paylaşmak istedim. Birincisi her zaman güvenilir biriyle sohbet ederim. İkinci olarak da sevgi beklerim. Bir kadın sevgisiz yapamaz biliyorsunuzdur. Üçüncüsü de gerçekten saygı önemli. Diğer koca arayan bayanlar ilanlarını da okudum hepsi saygı bekliyor. Demek ki bu zamanda bir sorun var. Ya insanlar gerçekten umursamaz olmuş ya da bilemiyorum işte. Yaşım 30 olmadan bu süreci kapatmak istiyorum. Biraz daha samimi olmak gerekirse ben zengin koca arıyorum. Çünkü kendim gibi biri lazım bana. Ben çalışan biriyim, durumum da çok iyi. Haliyle aynı şartlara sahip biri olursa daha mantıklı.

Son dönemlerimden bahsetmek istiyorum. Arkadaşlar bana talip çok oldu. Çünkü güzel bir bayanım, işimi riske atamam. Isınamadığım kişiyle de konuşamam. Bu yüzden öncelikle detaylı konuşmak uygun olacaktır. Sonrasına bakacağız işte.

Zengin Koca Arıyorum

Günüm nasıl geçiyor merak edenler için söyleyeyim. Sabah erkenden işime gidiyorum. Akşam çıkıp evime dönüyorum. Bazen bizim kızlarla oturuyoruz falan ama artık sıkılıyorum. Beni seven biri lazım bana. Benim de çok seveceğim birini istiyorum. Olacak mı olmayacak mı ona yola çıkarken karar verebiliriz aslında. Koca arıyorum diyenler bu şekilde mi düşünüyor hiç bilemem ama bildiğim tek bir şey var. Artık eskisi gibi değil bu hayat. Bazen sıkıcı bir şekilde bazen de heyecanlı olarak ilerliyoruz. Artık düzene girmesi lazım anlatabildim mi?

Koca Arayan Bayanlar

Bittim dememek için, koca arayan bayanlar arasında yerimi aldığım için bu tür konuşmaların yapılması gerekiyor. Yani birbirimizi yakından tanımamız şart. Bu yüzden zengin koca arıyorum derken çok uç şeyler beklemiyorum. Mutlaka dönüş yapın olur mu ben de sizinle bu süreci paylaşayım. Her zaman iyimser bir kadın oldum, bakımlı ve güzelim. Bunlar yetmez biliyorum ama o kadar çok severim ki şaşırırsınız. Her neyse ben buradayım arkadaşlar. En kısa zamanda görüşmeyi ümit ediyorum. Güzel günler göreceğimize sonuna kadar inanıyorum. Selam olsun.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Selam öncelikle yeni yılınızı kutlarım nasılsınız ben Afyon’dan Niyazi evlendim ayrılalı 8 yıl oldu 2 çocuğum var bir oğlum ve bir kızım benimle yaşıyorlar PTT de şöfor olarak çalışıyorum açık sözlüyüm lafımı kimseden esirgemem yaşım 42 kabul ederseniz sizinle tanışmak istiyorum

Daha Fazla Mesaj