Makedonyadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Profil Açıklaması

Gülpembe adım selamlar. Makedonyadan evlenmek isteyen bayanlar arayanların ilk tercihi olmaya geldim. Çünkü ben bir heves uğruna yola çıkmadım. Gerçek bir sevgi arıyorum. Yaşım 33 oldu artık zamanı geldi de geçiyor. Bu nedenle zamanımın bir çoğunu artık bulacağım kişiyle geçirmeye karar verdim. İnsanlar bazen garip ama biliyor musunuz? Sevdiğini söylüyor sonra ısınamadım diyor. Ondan sonra ortadan kayboluyor. En son ki arkadaşlığım böyle bitti ne yazık ki. Çok seviyormuş, evlenmek istiyormuş falan derken bir de baktım ortada yok. Neredesin ne oldu dediğimde ben ısınamadım dedi ve gitti işte. Artık kimseye güvenim kalmadı. O yüzden yazacaksanız kendinize güvenin ve öyle bana mesaj atın. Ben hemen dönerim o konuda da sorun yaşamayız.

Makedonyadan evlenmek isteyen bayanlar güzeldir unutmayın bunu da. Şahsen ben bu süreçte birçok şeyi kurcalarım. İyi mi, kötü mü, huysuz mu, gerçekten yanımda olacak mı falan diye. Çünkü bunun adı evlilik arkadaşlar asla basit düşünülmemeli. Bunları da geçtim son zamanlarımda biraz yalnız kaldığım için can sıkıntısı başladı bende. Olsun gözüm olsun diyorum. Elbet biri gelecek ve kalbime dokunacak. Kıskanç olmasın, saygılı olsun bana. Bunlar olursa ben de yüz adım giderim kendisine. Her neyse bakalım ya heyecanlı bekleyiş burada başlıyor işte. Daha önce bir yerde ilan açmadım bunu da söylemek istiyorum.

Makedonyadan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuş insanlar yazabilir. Ben zaten kimin nasıl düşündüğünü çok rahat anlayabilecek bir kapasiteye sahibim. Burada çalışıyorum o konuda da sorun yok maddi anlamda. Sadece maneviyat kaldı işte. Biraz huzursuz oldum. Yaşım gereği sanki evde kalacakmışım gibiyim. Hayır oysa ben o kadar da değişik bir insan değilim bunu unutmayın. Konuştukça tanıyacaksınız.

Makedonyadan evlenmek isteyen bayanlar için dedim ya artık uzaklarda aramayın ben geldim buradayım. Bekliyorum o kadar büyük bir hasretle. Evlenip yuvamı kuracağım bu konuda şüphem yok. Yeter ki sevelim birbirimizi. Saygımız hiç bitmesin. Gerisi o kadar basit gelişecek ki arkadaşlar. Kendinize çok ama çok iyi bakın şimdilik ve beni yalnız bırakmayın olur mu?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar