Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Nurdan ben selamlar. Son zamanlarda nasıl bayan arkadaş bulurum diyenlerin sayısı artmış herhalde. Biraz sabırlı olmak lazım ama ben burayı görünce ilan açayım dedim. Herkes yazabilir maksat arkadaş olmak değil mi sonuçta? Bunun dışında anlaşabiliriz yani anlayışlı bir kadınım. Kimseyle atışmam gereksiz yere. Onunla beraber duygusallık diz boyu bende. Bir erkek karşıma geçip şiir okursa dayanamam aşık falan olabilirim yani. Yaşım 25. Güzel bir arkadaşlık kurmaya geldim. Bayan arkadaş nasıl bulurum falan diye soruyorsunuz ya işte geldim ben. Buradaki diğer güzel bayanlar gibi açıyorum ilanlarımı. Heyecanla beklediğimi de söylemek istiyorum.

Seçenek çok bende. Yani kriterlerim biraz fazla gelebilir. Birincisi saygı beklerim insanlardan. Bir erkek saygılı olursa onu severim, arkadaş olurum ve kalıcı devam ederiz yani. Son dönemlerde erkek arkadaşlarımın sayısı çoğaldı. Sanırım aşık olanlar da var ama ben buradan bulmak istiyorum. Herkes ile iyi geçinsem de bir adamı silersem daha yüzüne bakmam. Bunu da unutmamanızı rica ediyorum. Başka da bir isteğim yok. Sevgi sonraki şey bence. Saygılı olun da kolay bayan arkadaş bulursunuz her yerde.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Merak ettiğim bazı şeyler var. Her şey güzellik mi sizce? Yani nasıl desem tek güzelliğe mi önem veriyorsunuz acaba? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Neden soruyorum; Çünkü günümüz erkekleri sadece güzel olsun istiyor. Öyle şey olmaz ama bana göre. Biraz karamsarım belki tamam çok güzelim ama ne bileyim. Yanınızda gönlü güzel olan bir kadın arkadaşınız olsun yeterli bana göre. Sonra çıkıp nasıl bayan arkadaş bulurum diye üzülüyorsunuz yani.

Eee şimdi arkadaş da buldunuz daha ne istiyorsunuz buyurun mesajlarınızı yazın konuşmaya başlayalım arkadaşlar. Merak etmeyin öyle sinirli bir yapım yok. Anlaşırız yani güzelce tartışırız hiç sorun değil. Ben hayatım boyunca ılımlı bir yapıda oldum ve böyle kalacağım. Siz yeter ki saygınızı korumaya devam edin arkadaşlar. Gerisi bende bana bırakın. Mesajlarınızı da bekliyorum tabi ki. Heyecan, saygı ve sevgi hep sizlerle olsun. Gerisi de kolay olur unutmamanızı rica eder iyi günler dilerim.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


 1. Selam ismim Niyazi afyonluyum yaşınız bana göre baya genç kabul eder misiniz bilmem ama azda olsa şairlik var bende birde evlendim ayrıldım dertleşecek birini arıyordum ilerisini Allah bilir nasip dedim sizi gördüm şansımı denemek istedim bu arada yaşım 41

 2. Selam ben Adnan. Mesajıma cevap verirseniz eğer tanışmak isterim. Ben eşimi kaybettim yalnız yaşayan hayat tecrübesi olan, yaşamı seven entelektüel bir insanım. Devamı sohbetimizde konuşacağım ikametim İstanbul sevgiler.

 3. İyi Günler Ben Cevher 36 Yaşındayım
  Ankara’da Yaşıyorum 76 kilo 1,77 boyda
  Zayıf İnce Yapıda Esmer tenli biriyim.
  Bir Evlilik yaptım. Boşandım. Çocuğum yok. Sevdiğim Biri Yok
  Kamu Kurumunda Memurum..
  Kişiliği karakteri oturmuş sempatik yalanı sevmeyen dobra dürüst duygusal cana yakın doğayı tabiatı denizi seven gerçek Sevgiyi Aşkı arayan mutlu olmak isteyen biriyim Ciddi Dürüst yalan Söylemeyen bir hanımla Yuva kurmak Evlenmek istiyorum aradığım seviceğim kişi ise dürüst olsun yalan söylemesin sevdiğini aldatmasın sadık olsun Huyu ve kalbi güzel olsun İnsanın Dış görünüşü Güzelliği Benim için önemli değildir benim için önemli olan Kalp Güzelliği İç Güzelliğidir Güzellik gelir geçer
  Ben ciddi bir ilişki arıyorum
  Aşka dayalı ciddi ve güçlü bir ilişki arıyorum
  yalandan nefret ederim
  benim için Yaş önemli değil Aradığım Kişinin Yaşı benden büyük olabilir.
  Şehir fark etmez Her Şehirden Olabilir
  Lütfen niyeti Ciddi olan Bayanlar yazsın Saygılarımla…