Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum

Profil Açıklaması
Şehir: İzmir
Medeni Durum: Bekar
İsim: Nurdan
Yaş: Yaş 43
Boy Kilo: 171 / 65
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık

Nurdan ben selamlar. 43 yaşında bir bayanım. Son zamanlarda nasıl bayan arkadaş bulurum diyenlerin sayısı artmış herhalde. Biraz sabırlı olmak lazım ama ben burayı görünce ilan açayım dedim. Herkes yazabilir maksat arkadaş olmak değil mi sonuçta? Bunun dışında anlaşabiliriz yani anlayışlı bir kadınım. Kimseyle atışmam gereksiz yere. Onunla beraber duygusallık diz boyu bende. Bir erkek karşıma geçip şiir okursa dayanamam aşık falan olabilirim yani. Güzel bir arkadaşlık kurmaya geldim. Bayan arkadaş nasıl bulurum falan diye soruyorsunuz ya işte geldim ben. Buradaki diğer güzel bayanlar gibi açıyorum ilanlarımı. Heyecanla beklediğimi de söylemek istiyorum.

Seçenek çok bende. Yani kriterlerim biraz fazla gelebilir. Birincisi saygı beklerim insanlardan. Bir erkek saygılı olursa onu severim, arkadaş olurum ve kalıcı devam ederiz yani. Son dönemlerde erkek arkadaşlarımın sayısı çoğaldı. Sanırım aşık olanlar da var ama ben buradan bulmak istiyorum. Herkes ile iyi geçinsem de bir adamı silersem daha yüzüne bakmam. Bunu da unutmamanızı rica ediyorum. Başka da bir isteğim yok. Sevgi sonraki şey bence. Saygılı olun da kolay bayan arkadaş bulursunuz her yerde.

İnternetten Nasıl Bayan Arkadaş Bulurum?

Merak ettiğim bazı şeyler var. Her şey güzellik mi sizce? Yani nasıl desem tek güzelliğe mi önem veriyorsunuz acaba? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim. Neden soruyorum; Çünkü günümüz erkekleri sadece güzel olsun istiyor. Öyle şey olmaz ama bana göre. Biraz karamsarım belki tamam çok güzelim ama ne bileyim. Yanınızda gönlü güzel olan bir kadın arkadaşınız olsun yeterli bana göre. Sonra çıkıp nasıl bayan arkadaş bulurum diye üzülüyorsunuz yani.

Eee şimdi arkadaş da buldunuz daha ne istiyorsunuz buyurun mesajlarınızı yazın konuşmaya başlayalım arkadaşlar. Merak etmeyin öyle sinirli bir yapım yok. Anlaşırız yani güzelce tartışırız hiç sorun değil. Ben hayatım boyunca ılımlı bir yapıda oldum ve böyle kalacağım. Siz yeter ki saygınızı korumaya devam edin arkadaşlar. Gerisi bende bana bırakın. Mesajlarınızı da bekliyorum tabi ki. Heyecan, saygı ve sevgi hep sizlerle olsun. Gerisi de kolay olur unutmamanızı rica eder iyi günler dilerim.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


Daha Fazla Mesaj