Nazlıyım Ama İyi Bir İnsanım

Profil Açıklaması
Şehir: Antalya
Medeni Durum: Dul
İsim: Nazlı
Yaş: 40
Boy Kilo: 165 / 60
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık
Meslek: İç Mimar

Buradan herkese merhaba. Nazlı adım boşanmış dul bayanım. İsmimin hakkını verdiğimi söyleyebilirim arkadaşlar. Bu süreçte yanımda olacak birine ihtiyaç duymaya başladım. Aslında çok yalnız biri olmasam da ne bileyim işte buradan kendimi ifade etmeye geldim. Yaşım 40’a dayandı artık heyecanlı bir bekleyiş de başladı haliyle.

5 yıl önce boşandım. Yeniden evlenmeyi düşünmüyorum ama böyle canı gönülden beni sahiplenecek biri çıksa yok demem. Karşıma çıkanlar genelde böyle oldu bazıları aşırı kıskandı falan derken bakalım artık bu konuda bir yorum yapamıyorum. Güzel günler düşlemeye devam ediyoruz işte. İnsanlarla olan ilişkilerde hep bir yanım eksik kalmıştır. Bu nedenle can sıkıntısı başta olmak üzere yalnızlık, duygusuzluk ve en kötüsü de hissizlik derken böyle bir durumda buldum kendimi. Nasıl bir durum onu da kısaca aktarayım istiyorum.

Hani birine çok iyi davranırsınız ama o sizi hep yarı yolda bırakır ya işte yolda bırakılan hep ben oldum. Ne kadar iyi olsam da bilmiyorum böyle kaldım işte bir başıma. Buraya geldim şansımı deneyeceğim. Çok ılımlı bir yapım var benim ama demek ki bu yetmiyor. Neyse lafı da çok fazla uzatmak istemiyorum arkadaşlar. Mesajlarınıza göre geri dönüş yaparım. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar