Olgun Kadın

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Olgun kadın arayanlar için geldim ben. Yaşım 41. Güzel bir arkadaşlık sürecine başlamak istiyorum burada. Her zaman güzel olmak için yaşadım ben ve başardım da. Evliliğimi bitireli yaklaşık 5 sene oldu. Ama iyiyim ve önüme bakıyorum artık. Son zamanlarım biraz sessiz ve sakin geçiyor aslında. Bunun nedenini de söyleyeyim. Ben yalnızım beyler. Bunalsam da bazen artık buradan bir erkek arkadaş bulacağımı düşünüyorum. Olgun bayanlar arasında olarak şansımı deneyeceğim işte. Bunun dışında her zaman çevreme dikkat ettim ben. Hep iyi şeyler olsun istedim hayatımda. Güzel arkadaşlar biriktirdim ama iş ciddiyete geldiğinde ben hep ortadan kaybolan taraf oldum. Hazır hissetmedim kendimi lakin artık buradayım.

Olgun kadınlar öyle kolay pes etmez unutmayın. Birini sevdim mi sonuna kadar giderim. Ama onun da beni sevmesi gerekiyor. Karşılıksız aşka inanmam lakin çevremde pek çok kişi ne yazık ki bu yüzden çok moralini bozdu. Her neyse bunlarla kafamızı bozmayalım bizler de. Olgun bayan ile sohbet etmek isteyenler için geldim ben. Umuyorum ki güzel bir süreç bizi bekliyor arkadaşlar. Gerçekten hayatıma etki edecek biriyle sohbet etmek amacındayım.

Olgun Kadın

Adımı söylemedim ben ya kusura bakmayın. Seval ben. İsmimi çok severler. Çevrem de geniştir bayağı. Ama hepsi sosyal arkadaş olarak benimle konuşuyor. Bunların dışında gözlemlediğim kadarıyla herkes kendi moralini düzeltmek için koşturuyor. Kimse empati kurmuyor ya. Düşünsenize yalnızsınız ve birini buldunuz. Ama bulduğunuz kişi başkasını seviyor ve size ilgi göstermiyor. Bir kadın için büyük olaydır bu. Ben aştım hepsini ve sadece ileriye bakmaya karar verdim.

Olgun Bayanlar

Yaşım gereği sosyal ortamlardan hoşlanırım. Dedim ya yalnız kalmak istemiyorum hiç. Durum böyle olunca var olan heyecanımı da koruyorum. Güzel sohbet ederim merak etmeyin. Siz bana mesaj yazdığınız da bende size anında cevap veririm. Evet benim söyleyeceklerim bu kadar beyler. Sözü size bırakarak gidiyorum. Aslında gittiğim bir yer yok. Sürekli buradayım ve hem yorumları hem de mesajları takipteyim. İyi düşünelim ki güzel bir arkadaşlık kuralım. Gerisi hikaye ya valla hayat hızlı geçiyor.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Öncelikle merhabalar Seval hanım gezmeyi eğlenmeyi yeni arkadaşlar edinmeyi seven dost canlısı pozitif bir kişiliğe sahibim Yaşım 43 hakkımda olumlu düşüncelere sahipseniz mesajlarınızı bekliyorum.

  2. Selamlar Seval hanım, nasılsınız?
    Ben Hollanda’dan yazıyorum kendimi övmekten hiç hoşlanmam ama ne istediğimi bildiğim için toplumda cesaretiyle olabilen nerde neyi ve nasıl söyleyebilen kültürlü bir insanım yani kendi öz güveni olan bir insanım.
    Sizin de resminiz ve yazınız ilgimi çekti ve yazmayı uygun buldum dilerseniz sorularınızı sorup sohbetimizi başlatabilir, ama, amacım ciddi ve kimsenin gururuyla oynamak değil!!!
    Selam ve saygılarımla

  3. Merhaba, Mühendisim, evden çalışıyorum. Çankaya’da yalnız yaşıyorum. Yürüyüş yapmayı, gezmeyi severim. 1.90 boyunda, 57 yaşımdayım. Siyah saçlı kahverengi gözlüyüm. Konuşabileceğimiz, kalıcı bir iletişim önemlidir. Kültürlü bir hanım arıyorum. Hayvanları severim. Evde kuş besliyorum. İyilikler.

  4. Merhaba canım, iyi geceler, nasılsınız, sizinle tanışmak isterim, ben İstanbul Ataşehir’de yaşıyorum, bekarım, makine mühendisiyim, aralıklı olarak gemide çalışıyorum, şuan buradayım, dürüst sevgi ve saygıya dayalı yalansız bir ilişki yaşamak istiyorum, umarım güzel anlaşırız, benim şimdilik anlatacağım bu kadar, görüştüğümüz zaman her şeyi konuşuruz

Daha Fazla Mesaj