Olgun Kadın

Profil Açıklaması

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Olgun kadın arayanlar için geldim ben. Yaşım 41. Güzel bir arkadaşlık sürecine başlamak istiyorum burada. Her zaman güzel olmak için yaşadım ben ve başardım da. Evliliğimi bitireli yaklaşık 5 sene oldu. Ama iyiyim ve önüme bakıyorum artık. Son zamanlarım biraz sessiz ve sakin geçiyor aslında. Bunun nedenini de söyleyeyim. Ben yalnızım beyler. Bunalsam da bazen artık buradan bir erkek arkadaş bulacağımı düşünüyorum. Olgun bayanlar arasında olarak şansımı deneyeceğim işte. Bunun dışında her zaman çevreme dikkat ettim ben. Hep iyi şeyler olsun istedim hayatımda. Güzel arkadaşlar biriktirdim ama iş ciddiyete geldiğinde ben hep ortadan kaybolan taraf oldum. Hazır hissetmedim kendimi lakin artık buradayım.

Olgun kadınlar öyle kolay pes etmez unutmayın. Birini sevdim mi sonuna kadar giderim. Ama onun da beni sevmesi gerekiyor. Karşılıksız aşka inanmam lakin çevremde pek çok kişi ne yazık ki bu yüzden çok moralini bozdu. Her neyse bunlarla kafamızı bozmayalım bizler de. Olgun bayan ile sohbet etmek isteyenler için geldim ben. Umuyorum ki güzel bir süreç bizi bekliyor arkadaşlar. Gerçekten hayatıma etki edecek biriyle sohbet etmek amacındayım.

Olgun Kadın

Adımı söylemedim ben ya kusura bakmayın. Seval ben. İsmimi çok severler. Çevrem de geniştir bayağı. Ama hepsi sosyal arkadaş olarak benimle konuşuyor. Bunların dışında gözlemlediğim kadarıyla herkes kendi moralini düzeltmek için koşturuyor. Kimse empati kurmuyor ya. Düşünsenize yalnızsınız ve birini buldunuz. Ama bulduğunuz kişi başkasını seviyor ve size ilgi göstermiyor. Bir kadın için büyük olaydır bu. Ben aştım hepsini ve sadece ileriye bakmaya karar verdim.

Olgun Bayanlar

Yaşım gereği sosyal ortamlardan hoşlanırım. Dedim ya yalnız kalmak istemiyorum hiç. Durum böyle olunca var olan heyecanımı da koruyorum. Güzel sohbet ederim merak etmeyin. Siz bana mesaj yazdığınız da bende size anında cevap veririm. Evet benim söyleyeceklerim bu kadar beyler. Sözü size bırakarak gidiyorum. Aslında gittiğim bir yer yok. Sürekli buradayım ve hem yorumları hem de mesajları takipteyim. İyi düşünelim ki güzel bir arkadaşlık kuralım. Gerisi hikaye ya valla hayat hızlı geçiyor.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Benim de aynı düşüncelerim var ama o kişiyi bulamadım ciddi anlamda evlilik istiyorum senin için de bir mahsuru yoksa hanım efendi hayırlı geceler diliyorum.

  2. Seval hanım yazdıklarını katılıyorum şimdi bazı özel durumlarda her şeyi yazamıyorsun bu durum sizin için ve benim için geçerli ben numaramı vereyim konuşarak daha sağlıklı ve mutlu oluruz

  3. Merhaba ben Erol Aydınlıyım işim gereği İzmir’deyim Balıkesir’de devam işimiz de var yani işim gereği her yere gidebiliyorum yaşım 44 burada bulunma nedenim ciddi bir beraberlik hakkımızda hayırlısı olsun inşallah sizinle tanışabiliriz hayırlı akşamlar

  4. Merhaba hanımefendi nasılsınız hayatınızda kimse yoksa arkadaş olmak isterim tabi sizin içinde uygunsa izdivacınıza talibim lütfen benimle iletişime geçin

Daha Fazla Mesaj