Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

İyi günler arkadaşlar. Adım Feriha. Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik düşünenlerin olabileceğini tahmin ederek ilan açıyorum. Yaşım 28. Burada çok güzel anılarım var benim ama Özbekistan’dan evlenmek isteyen bayanlar gibi benimde artık kendi hayatıma bakmam gerekiyor. Haliyle her zaman insanlardan aldığım güven ve cesaret artık beni güçlendirdi. Evlilik kararını almam kolay oldu gibi ama karşıma çıkacak adamın nasıl biri olacağını hala kestiremiyorum. Bu nedenlerden ötürü sanalda Özbekistan evlilik sitesi arıyordum ve burayı buldum. Kısmet her şey, kadere inancım tam. İnsan olmak yeterli. Tip, görünüş falan bunlara bakmam. İşi gücü olsun tek bir tas çorba ile doyarım ben. Kadınına değer versin de sonrası ne kadar basit biliyor musunuz? Evet kolay biri olmasam da bu süreçte düşüncelerim bunlar.

Özbekistan uyruklu kadın ile evlilik yapmak isteyenler sıra dışı şeylerin peşine düşmez bence. Çünkü aslımız aynı bizim, kökenimiz aynı. Haliyle ne kadar mutlu olacağımızı tahmin ediyorum. Bildiğiniz üzere çekik gözlü, güzel, biraz alıngan ve çok bakımlı bir kadınım. Bunlar beni mutlu eden faktörler. İnsanlara güvenim azalsa da evleneceğim adamla çok güzel vakit geçireceğimi de biliyorum. Ne dersiniz olacak mı sizce? Her zaman ve her yerde yanımda olan bir eş arıyorum ben. Çok bir şey istemiyorum ki normal olan bu. Her neyse bekleyip göreceğiz oysa. Neler duyacağız kim bilir.

Özbekistan Uyruklu Kadın ile Evlilik

İyi ya da güzel ne varsa hepsini arıyorum ben. Yalnız kaldım son 2 sene. Kafamı topladım ve düşündüm. Artık evlilik şart oldu ve insanlar bu süreci nasıl değerlendirir bilmiyorum. Ben can sıkıntısında değil, hayatım düzene girsin diye evleneceğim. Aslına bakarsanız evli olmak çok ama fazlasıyla güzel bir duygu. Sizde yaşatacağı hissiyatı anlayamazsınız emin olun buna. Her neyse söz konusu sevmek ise ben buradayım. Yeni bir insan ile tanışacağım sonuç olarak. Haliyle heyecan da var stres de var. Bakalım neler olacak ya Telefon üzerinden önce konuşmaya başlarız ne dersiniz? Sonrası kendiliğinden devam edecek ve umarım evliliğe doğru yol alacak arkadaşlar. Görüşmek üzere.

Mesaj Gönderin


Mesajlar