Romanya Evlilik İlanları

Profil Açıklaması

Arkadaşlar selamlar. Benim adım Cansu. 32 yaşındayım ve Romanya evlilik ilanları için bayağı araştırma yaptım. Çünkü böyle bir karar almak herkesin harcı değil ve doğru insanı bulmak lazım. Nasıl gidiyor sizler nasılsınız anlatın bakalım beyler. Benden yana sorun yok biraz heyecan var işte nasıl desem güzel bir süreç başlatıyorum kendimce. Doğru insanı bulacak mıyım diye sürekli düşünmeye devam ediyorum. Var olan heyecanım gitmesin istiyorum. Ama bu süre zarfında da insanların benim hakkımda neler düşüneceğini merak etmekteyim. Bana bu konuda yazarsanız gerçekten sürece katkıda bulunursunuz. İlla evlenecek miyim ben onu da merak etmekteyim ama kader yazılmışsa engel olamayacağız.

Romanya evlilik ilanları heyecan veriyor bana. Burada yaşıyorum 5 senedir. Türkiye’ye de dönebilirim aslında ama duruma bağlı işte. İyi bir eş bulursam neden olmasın ki? Buraya kadar söylediklerimi unutmayın. Biraz da kendimi tanıtmak istiyorum sizlere. Ben bakımlı bir bayanım. Onun dışında insanlara değer veririm, çok severim eğer içimden gelirse. Güvenilir bir eş arıyorum. Neden diye soracak olursanız, artık ortam çok bozuk. Kimse kimseye güvenmiyor falan ama bende biraz güzel şansı olduğu için bu konuda düzgün bir kişiyle tanışacağıma inanıyorum. Mesaj atan herkese dönüş sağlayacağım en kısa zamanda unutulmasın bu da.

Romanya Evlilik İlanları

Evet gerçek sevgiyi nasıl bulacağız şimdi ona bakalım. Mevcut şartlarda insanların birbirini sevmesi için saygı duyması gerek. Ben mesela çok gezen biriyim. Eşimi alır istediğimiz yere gideriz. Bunlar güzel şeyler ya aslında. Ama eşim de benim kafamda olmak zorunda mı? Hayır değil arkadaşlar. Her şeyden önce birbirimize saygı duyarsak sevgi de başlar. Evlilik daha kolay olur.

Romanya evlilik ilanları sürecinde bana nasıl gelirseniz ben de öyle yaklaşırım. Sonuçta çok ciddi bir sürece adım atacağız birlikte. Hal böyle olunca heyecan da geliyor. Burada durumlar iyi, aile şirketimiz var. Ayrıca ailem de artık evlenmem gerektiğini söylüyor durmadan. İşte bu nedenlerden dolayı mesajlarınızı bekliyorum ki bu süreç daha fazla uzamasın. Ne dersiniz? Bulacak mıyız artık doğru insanı?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar