Sevgili Arıyorum

Serap benim merhaba. Burada olma nedenim aslında ben Sevgili arıyorum ve bulacağıma inanıyorum. Neden bu kadar çok kendime güveniyorum onu da söyleyeyim. Arkadaşlar daha gencim mesela yaşım 25. Ağır başlı bir kadınım. Bunun dışında bazı kriterlerim var ve erkekler çoğu zaman bana uyum sağlayamıyor. Gerçek anlamda bir sevgiden bahsedecek olursak önce güven vermeniz lazım bana. Sevgili arıyorum arayanların her zaman olduğu günümüzde birçok emek boşa çıkıyor. Ben böyle olsun istemiyorum işte. Doğal güzellik dışında kendime çok iyi bakarım. Hep teklif gelir bana hatta 6 ay kadar önceydi evlilik teklifi bile geldi yani ne diyeyim. Durum böyle devam ederken ben bazen sıkılıyorum. Yalnız kalmaktan korktuğum için sevgili bulacağım bir platform arayışındaydım ve geldim.

Bana yazacak herkese anında dönüş sağlayacağım arkadaşlar. Evet hem de kendi numaram ile. Çünkü konuşmadan falan arkadaş olamayız diye düşünüyorum. Genelde erkeklerde aradığım kriterler; güven, saygı ve sevgi. Çok mu bir şey istiyorum, bence hayır. Her neyse güzel şeyler düşünelim lütfen. Bu zamana kadar benim yanımda olan hiç kimse pişman olmadı. Günü hep güzel geçti, mutlu oldu falan ama ben böyle birden yalnız kalınca afalladım yani. Açık ve net söylüyorum işte ben sevgili arıyorum.

Düzgün Karakterli Sevgili Arıyorum

Son dönemlerimde can sıkıntım arttı biraz. Güzel olan her şeye karşı çıkmaya başladım. Hepsi yalnızlıktan adım gibi eminim. Bunların dışında mevcut konumum da çok iyi. Yönetici olarak çalışıyorum halim vaktim yerinde yani anlayacağınız. Bunların hepsini de geçtim ben artık sıkılıyorum arkadaşlar ya. Sevgili arıyorum aramayın artık bana yazın da vereyim zor bir şey olmadığını düşünüyorum.

Benden beklentileriniz varsa da yazın, dilediğiniz her şeyi sorun arkadaşlar. Açık ve net bir şekilde buradayım her zaman konuşabiliriz. Anlayışlı olduğumuz sürece herhangi bir sorun yok emin olabilirsiniz. Evlilik konusuna da hiçbir zaman girmemek lazım. İşte bu yüzden ben sıkılmadan önce sevgili olmak ve süreci ona göre yönetmek istiyorum. Varsın gerisi ne olacaksa olsun yani. Haydi görüşmek üzere kendinize dostça bakın.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Selamlar Serap hanım, nasılsınız?
    Ben Adana’dan yazıyorum kendimi övmekten hiç hoşlanmam ama ne istediğimi bildiğim için toplumda cesaretiyle olabilen nerde neyi ve nasıl söyleyebilen kültürlü bir insanım yani kendi öz güveni olan bir insanım.
    2021 eylül ayında eşimi “COVİT” ten kaybettim. Devlet memuruydum emekli oldum. Kendi evimde yalnız yaşıyorum. Önce arkadaşlık sonrada anlaşabilirsek evlilik düşünüyorum.
    Sizin de resminiz ve yazınız ilgimi çekti ve yazmayı uygun buldum dilerseniz sorularınızı sorup sohbetimizi başlatabilir, ama, amacım ciddi ve kimsenin gururuyla oynamak değil.
    Selam ve saygılarımla

  2. Merhaba ben Cemal dürüst samimi bir ilişki arıyorum önce sevgili olabiliriz sonra daha ciddi bir yola da girebiliriz bunu zaman gösterir sizde isterseniz sizinle yakından tanışmak istiyorum cevabınızı bekliyor olacağım hoşça kalın.

Daha Fazla Mesaj