Sevgili Arıyorum

Profil Açıklaması
Şehir: Adana
Medeni Durum: Bekar
İsim: Serap
Yaş: Yaş 44
Boy Kilo: 165 / 54
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık

Serap benim merhaba. 44 yaşında biri olarak sevgili arıyorum ve buradan bulacağıma inanıyorum. Neden bu kadar çok kendime güveniyorum onu da söyleyeyim. Ağır başlı bir kadınım. Bunun dışında bazı kriterlerim var ve erkekler çoğu zaman bana uyum sağlayamıyor. Gerçek anlamda bir sevgiden bahsedecek olursak önce güven vermeniz lazım bana. Sevgili arıyorum arayanların her zaman olduğu günümüzde birçok emek boşa çıkıyor. Ben böyle olsun istemiyorum işte. Doğal güzellik dışında kendime çok iyi bakarım. Hep teklif gelir bana hatta 6 ay kadar önceydi evlilik teklifi bile geldi yani ne diyeyim. Durum böyle devam ederken ben bazen sıkılıyorum. Yalnız kalmaktan korktuğum için sevgili bulacağım bir platform arayışındaydım ve geldim.

Bana yazacak herkese anında dönüş sağlayacağım arkadaşlar. Evet hem de kendi numaram ile. Çünkü konuşmadan falan arkadaş olamayız diye düşünüyorum. Genelde erkeklerde aradığım kriterler; güven, saygı ve sevgi. Çok mu bir şey istiyorum, bence hayır. Her neyse güzel şeyler düşünelim lütfen. Bu zamana kadar benim yanımda olan hiç kimse pişman olmadı. Günü hep güzel geçti, mutlu oldu falan ama ben böyle birden yalnız kalınca afalladım yani. Açık ve net söylüyorum işte ben sevgili arıyorum.

Düzgün Karakterli Sevgili Arıyorum

Son dönemlerimde can sıkıntım arttı biraz. Güzel olan her şeye karşı çıkmaya başladım. Hepsi yalnızlıktan adım gibi eminim. Bunların dışında mevcut konumum da çok iyi. Yönetici olarak çalışıyorum halim vaktim yerinde yani anlayacağınız. Bunların hepsini de geçtim ben artık sıkılıyorum arkadaşlar ya. Sevgili arıyorum aramayın artık bana yazın da vereyim zor bir şey olmadığını düşünüyorum.

Benden beklentileriniz varsa da yazın, dilediğiniz her şeyi sorun arkadaşlar. Açık ve net bir şekilde buradayım her zaman konuşabiliriz. Anlayışlı olduğumuz sürece herhangi bir sorun yok emin olabilirsiniz. Evlilik konusuna da hiçbir zaman girmemek lazım. İşte bu yüzden ben sıkılmadan önce sevgili olmak ve süreci ona göre yönetmek istiyorum. Varsın gerisi ne olacaksa olsun yani. Haydi görüşmek üzere kendinize dostça bakın.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba. Ben de Dost, Arkadaş istiyorum. Çok net ve kendime güvenle şunu belirtmeliyim, çok kısa, gerçekten çok kısa bir karşılıklı görüşelim, kişiliğimle ilgili son derece rahat hissedeceksiniz kendinizi. Kimliğimi yakından öğrenince de çok sevineceğinizden eminim. Aksi halde karşı karşıya geldiğimizde, saniyesinde yanınızdan kovabilirsiniz. Mesajınızı bekleyeceğim. Sağlıklı güzel günleriniz olsun.

Daha Fazla Mesaj