Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Buse benim adım selamlar. Sohbet arkadaşı arıyorum ben ya. Bıktık valla öyle saçma muhabbetlerden. Artık düzene girsin şu hayatım. İyi bir insan ile karşılaşmak amacındayım ben. Yaşım 25 oldu, tamam sosyal anlamda çevrem çok geniş ama nereye kadar, yetmiyor ki böyle. İnanıyorum güzel şeyler olacaktır fakat biraz da bana sabır lazım. Doğru insanı bulamayacağım diye korkmaya devam ediyorum. Canlı sohbet arkadaşı arıyorum çünkü. Birisi çıkıp geliyor iyi tamam her şey çok güzel ama sonradan bakıyorsun farklı bir kişilik. Diğeri geliyor onu giyme, bunu giyme, şunu yapma. Of ama bıktırdınız sizin yüzünüzden yalnız kalmaktan başka bir şey yapmıyorum ya. O yüzden buradan gelen mesajları değerlendireceğim arkadaşlar başka çarem kalmadı işte.

İtibarlı adam aramıyorum merak etmeyin. Paraya da çok değer vermem ben. İnsan olsun, saygı ve sevgi göstersin bana yetiyor bu kadarı. Gerçekten insanlık önemli şu devirde. Bilemiyorsun insanların düşüncesini zaten lakin şu süreci de iyi değerlendirmek lazım işte. Buyurun ben buradayım inancım var. Son defa birine güvenmek istiyorum arkadaşlar. Genelde can sıkıntısı yaşayan biri değilim ama bu beri bu süreci yönetemiyorum bir türlü. Güzel bir bayanım, işim var. Yalnız değilim sosyal çevrem çok demiştim ama aşk lazım artık öyle düşünüyorum.

Canlı Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Hay böyle şansın dediğim günler çok oldu beyler. O yüzden güvensiz biriyim. Kime güvensem yarı yolda bıraktı amaç neydi anlamadım ama olan bana oldu. Artık dimdik ayaktayım. Güvenirim falan ama iyi süzerim insanları önce. Konuşmak istiyorum diyenler buyursun ben geldim.

Süreç uzun ve kıskançlık dolu olabilir. Çünkü ben çok bakımlı biriyim arkadaşlar. Gerçekten saygılı adamlar yazsın. Yaş da en çok 45 olabilir fazlasını istemem. Sonrası ciddi bir arkadaşlık da olabilir. Bakacağız artık bu kısımlara. Kendinize cici bakmanızı rica ediyorum beyler. Ama yazın olur mu? Yorumlar da önemli yani tamam mı? Benim yanımda kimse yaşlanmaz unutmayın. Yeter ki iyi bir adam denk gelsin artık bir şey istemiyorum şu hayattan ben.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Ben Miran yaş fazla önemli değil bence, ne de olsa sohbet arkadaşlığından öteye gitmez ilişkimiz. Mesajınızdan da anlaşıldığı kadar sizde sohbet arkadaşı arıyorsunuz. İlan listesinde ilk adınızla karşılaşmam, ayrıca; mesajınızın içeriğinden etkilendiğim için size yazmak istedim. Dediğiniz gibi güzel bir kadınsınız bedenen; ruhsal ve manevi boyutta kişiliğinizi tanımak isterim. Ben hiç evlenmedim. Bugünden sonrada gerekmiyor. Eğer benimle arkadaş olmak istiyorsanız mesaj gönderebilirsiniz. giyim, kuşam ve özgürlük anlayışınızı saygıyla karşılarım, sonuçta bir insana yön verebilmek onu ikna edebilmekle olur, ikna etme gücümüz yoksa kalkıp boş yere eleştiri geliştirmek yakışık olmaz. Amacım sevgiliniz olmak değil arkadaşlarım benim için gül demetidir. Bu gül demetinde sizi de görmek beni mutlu eder.

Daha Fazla Mesaj