Whatsapp Sohbet Arkadaşı Arıyorum

Profil Açıklaması

Buse benim adım selamlar. Whatsapp arkadaş arıyorum ben. Bıktık valla öyle saçma muhabbetlerden. Artık düzene girsin şu hayatım. İyi bir insan ile karşılaşmak amacındayım ben. Yaşım 25 oldu, tamam sosyal anlamda çevrem çok geniş ama nereye kadar, yetmiyor ki böyle. İnanıyorum güzel şeyler olacaktır fakat biraz da bana sabır lazım. Whatsapp tanışma numaraları arayan çok sayıda insan var anladığım kadarı ile. Doğru insana denk gelirsem telefonumu vermek istiyorum. Whatsapp görüntülü sohbet numaraları sayesinde önceden birbirimizi görür kamerada çevrim içi sohbetimizi yapabiliriz.

İnsanları anlamak gerçekten güçleşmeye başladı. Birisi çıkıp geliyor iyi tamam her şey çok güzel ama sonradan bakıyorsun farklı bir kişilik. Diğeri geliyor onu giyme, bunu giyme, şunu yapma. Of ama bıktırdınız sizin yüzünüzden yalnız kalmaktan başka bir şey yapmıyorum ya. O yüzden buradan gelen mesajları değerlendireceğim arkadaşlar başka çarem kalmadı işte. Önce konuşmak için arkadaş arıyorum. Bir tanıyalım birbirimizi öyle değil mi? Sonrasına beraberce bakar karar veririz zaten.

Whatsapp Arkadaş Arıyorum

Whatsapp bayan sohbet arkadaş arıyorum dediğinizde sizin bir bayanda olmasını istediğiniz şeyler nedir? Nelere dikkat edersiniz bir bayanda? Ben mesela paraya da çok değer vermem. İnsan olsun, saygı ve sevgi göstersin bana yetiyor bu kadarı. Gerçekten insanlık önemli şu devirde. Bilemiyorsun insanların düşüncesini zaten lakin şu süreci de iyi değerlendirmek lazım işte. Buyurun ben buradayım inancım var. Son defa birine güvenmek istiyorum arkadaşlar. Genelde can sıkıntısı yaşayan biri değilim ama bu beri bu süreci yönetemiyorum bir türlü. Güzel bir bayanım, işim var. Yalnız değilim sosyal çevrem çok demiştim ama aşk lazım artık öyle düşünüyorum.

Benim gibi düşünen Whatsapp sohbet etmek isteyenler vardır diye düşünüyorum. Biraz güvensiz biri oldum arkadaşlar ben. Kime güvensem yarı yolda bıraktı amaç neydi anlamadım ama olan bana oldu. Artık dimdik ayaktayım. Güvenirim falan ama iyi süzerim insanları önce. Konuşmak istiyorum diyenler buyursun ben geldim.

Süreç uzun ve kıskançlık dolu olabilir. Çünkü ben çok bakımlı biriyim arkadaşlar. Gerçekten saygılı adamlar yazsın. Yaş da en çok 45 olabilir fazlasını istemem. Sonrası ciddi bir arkadaşlık da olabilir. Kendinize cici bakmanızı rica ediyorum beyler. Ama yazın olur mu? Yorumlar da önemli yani tamam mı? Benim yanımda kimse yaşlanmaz unutmayın. Yeter ki iyi bir adam denk gelsin artık bir şey istemiyorum şu hayattan ben.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Sohbet etmek için tam aradığınız kişi benim uluslararası tır şoförlüğü yapıyorum 40 yaşındayım bu sizin için bir engel ise lütfen bu mesajı dikkate almayınız yok engel değilse tanışırız konuşuruz muhabbet ederiz güzel vakit geçiririz diye düşünüyorum siz de benimle aynı fikirdeyseniz mesajınızı en kısa zamanda bekliyorum

Daha Fazla Mesaj