Suriyeli Bayan Arkadaş

Profil Açıklaması
Şehir: İstanbul
Medeni Durum: Bekar
İsim: Müzeyyen
Yaş: Yaş 42
Boy Kilo: 167 / 62
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık

Müzeyyen ben. 42 yaşındayım. Düzgün bir ilişki için bu ilanı veriyorum beyler. Suriyeli bayan arkadaş arayanlar için buradayım aslında ben. İyisiniz değil mi bende biraz heyecan var. Umarım buradan arkadaş bulurum da yaşamaya devam ederim. Benim için erkek arkadaş olmayınca zaman geçmiyor. Bunun dışında gezmeye bayılırım. Sevgilim ile el ele gideriz istediğimiz yere. Suriyeli dul bayanlar arıyorum diyenler nerede merak ediyorum umarım hepsi burada arkadaşlar. Yorumları da okuyacağım mesajlarınızı da. Anında telefonla dönüş yapacağım zaten. Öyle çok beklemem ben haberiniz olsun. Ateş bacayı sardı mı kimse tutamaz ki beni. Ondan sonra Suriyeli bayan numaraları arıyorum falan diyenler de yazabilir ben hep burada olacağım yani. İşim var çalışıyorum ama yalnızım ne anlamı var arkadaşlar. Gerçek sevgiyi bulamadıktan sonra anlamı yok benim için hiçbir şeyin.

Suriyeli Dul Bayanlar

Yaşımı söylemedim değil mi? Ben 42 yaşında boşanmış dul bayanım. Önce arkadaş olacağız ondan sonrasına beraber bakacağız. Zaman bize ne gösterecek bunu beraber göreceğiz. Suriyelilerin kullandığı arkadaşlık siteleri varmış ayrıca haberim yoktu. Görünce şaşırmadım değil. Neyse çevremdeki diğer arkadaşlar hep birilerini buldu o kadar heyecanlı ve mutlular ki anlatamam size görmeniz lazım. İkisi evlilik kararı aldı 6 ay sonra düğünleri var. Demek ki Suriyeli bayanla evlenmek normal bir şeymiş öyle değil mi arkadaşlar. Bir ben yalnız kaldım böyle ya hem de manken gibi güzelim. Ne diyeyim ki artık ben. Beklemeye devam edeceğiz işte böyle.

Suriyeli Bayan Arkadaş

Gerçek anlamda sevgi pıtırcığı olabilirim. Kendime çok güveniyorum ben her konuda. Zaten güzellik bir yandan sevecenlik bir yandan. Ben boşta kalmam ama ne kadar umutsuzum onu da görmeniz lazım. Hep suratım asık dolaşıyorum buralarda. Ama heyecan var her zaman. Biliyorum ki birileri olacak hayatımda. Onun dışında ne kadar hasretlik bir yapım var. Çok özlerim sevdiğimi ben. Güzellik geçici bilirsiniz ama özlem, sevgi ve hasret kalıcıdır. Yıllar sürer.

Benden şimdilik bu kadar arkadaşlar. Gerçek anlamda arkadaşlık düşünen herkes yazsın. Yaş kriterim en fazla 42 falan ayrıca. Onun dışında da bir beklentim yok. Sadece mutlu olmaya geldim buraya. Güzel şeyleri bir tarafa bırakmamak lazım. Artık burada yaşadığıma göre buradan bir arkadaşımın olması gerekiyor. Haydi şimdi mesaj atma zamanı beyler.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhabalar Antalya’da yaşıyorum 175 boyunda esmer 32 yaşındayım neşeli eğlenceli güler yüzlü bir mizacım var sevdiğini sahiplenen kıskanan koruyup kollayan bir kişiliğim var aradığım kişinin de aynı kriterlere sahip olmasını isterim tanışmak isteyen bayanlar ciddi ve ileriye dönük düşünüyorum ama arayan derdini anlatanları da dinlerim garibime gitmez başlıkta da belirttiğim gibi herkesin bir hikayesi var iyi yada kötü hayatın karşımıza ne çıkaracağını bilemiyoruz Allah herkesin gönlüne göre versin kendisi gibi kişileri karşısına çıkarsın herkese iyi mutlu ve huzurlu günler dilerim saygılarla mutlu kalın.

  2. Merhaba hanımefendi sizinle tanışmak isterim adım Bayram Sakaryalıyım işimin sebebiyle Bilecik’te oturuyorum niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet veya gönül eğlendirmek değil hayırlı bir evlilik yaşım 44 sizin için yaş veya güzellik önemli değilse tanışabilir miyiz acaba benim için yaş veya güzellik önemli değil benim için iç güzellik önemli dış güzellik geçici benim gibi niyetiniz gerçekse mesaj atmanızı beklerim

Daha Fazla Mesaj