Türbanlı Kadınlar

Adım Menekşe. Selamlar öncelikle. Türbanlı kadınlar ile sohbet etmek isteyenler için burada olduğumu söylemek istiyorum. Onun dışında tabi ki aktarmak istediklerim var. Birincisi ben temiz kalpli bir kadınım. Bu nedenle türbanlı bayanlar konusunda gerçekten merak ettiğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz. Ben arkadaşlıktan yanayım öncelikle. Ama bu süreç nasıl devam eder bilemiyorum. Sonrasında evlilik falan olur mu gerçekten bilmiyorum. Yaşım 27 henüz. Önce bir insanı tanımak isterim. Daha sonra neler gelişir göreceğiz beraber. Her neyse bunlara şimdi girmek doğru değil. Lakin günün her saatinde meşgul olmak yerine benimle sohbet etmek isteyen insana vakit ayıracağımı da söylemek istiyorum. Güzel düşünen, gerçekten sevdiğine yani arkadaşına zaman ayıran biri olduğum için çevrem bayağı genişledi.

Türbanlı Güzel Kadınlar

Arkadaşlar son dönemlerimde biraz yalnızlık yaşadığımı söylemek isterim. Bu durum can sıksa da biliyorum ki ben tek kalmam. Nasipten öte yol yok bunun bilincinde hareket ederim. Daha önceleri birkaç defa evlilik teklifi de geldi. Lakin ısınamadım, güvenemedim. Böyle geldi böyle gider de demedim ama bilmiyorum ya gerçekten. Benimle güzel bir arkadaşlık kurmak isteyen varsa yazsın bekletmesin. Sonuç itibariyle ömrümüz kısa, zaman su gibi akıp gidiyor. Nereye çeksen oraya bakıyor yüreğimiz. Her neyse ben buralardayım, beklemeye devam ediyorum. Görüşmek üzere demeden önce birkaç kriterim var onları da aktarayım sizlere.

Kapalı Türbanlı Bayanlar

Arkadaşlar türbanlı kadınlar hakkında neler dersiniz ben orasını bilemem ama tek şunu söylemek istiyorum. İyi bir arkadaşlık kurmak isteyenler sadece bana yazsın. Tamam burada birçok arkadaşlık ilanı var ama benimle konuşacak olanlar vakit kaybetmeden yazsın diyorum işte. Kendimi tanıyorum çünkü. İnsanların bana bakış açısı umurumda olmaz çoğu zaman haberiniz olsun bu konuda da.

Türbanlı bayanlar sayesinde hayatına yön vermiş pek çok kişi tanıyorum bunu da bilmiş olun beyler. Lakin sabır lazım biraz da güven konusu şart. İnsanların her zaman yalnız kaldığı bir ortam ne kadar samimi olabilir ki? İşte ben kaldım böyle bir başıma. Geçtim gittim ardından bile bakmadım insanların. Hep böyle mi geçecek diye soruyorum kendime. Kesinlikle hayır.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Merhaba türbanlı sitesinde sizi görünce tanışmak istedim. Evlilik amaçlı buradayım. Uygunsa önce bir tanışalım. Tabi ki her şeyin hayırlısı diyerek bir dönüş sağlamanız ümidiyle

Daha Fazla Mesaj