Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Kolaylıklar. Mert benim adım. Uzman çavuş evlilik ilanları arayanlar için geldim. Görev icabı aslında çok telefona bakamıyorum ama şu sıralar rahatım. Gerçekten evlilik kararı aldım. Böyle gitmeyecek sıkıldığım için değil aslında. Hep yalnızlıktan bunaldım ben. Huyu güzel bir bayan ile arkadaş olmak istiyorum sonrası zaten ciddi düşünce. Ben öyle kolay pes eden bir adam değilim. Bu arada yaşım 25. Erken başladım göreve. Zaten başarılı biriyim. Aşkta kazanamasam da buradan şansımı deneyeceğim işte. Göreceğiz bakalım kimler yazacak muhabbet edecek. Ben kibar bir adamım bu arada. Özelden görüştüğümüzde detayları anlatırım. Gerekli bilgileri sadece yazan ve mesaj bırakan değerli bayanlara vereceğim.

Uzman çavuş evlilik ilanları için öyle çok arayışta olmanıza gerek yok bence. Geldim hani buradayım ya artık. Haliyle insanların neden bu konuda arayışa devam ettiğini anlamak zor. Ben inanın o kadar masum bir adamım ki karıncayı bile incitemem. Bazen diyorlar evlenme hayatını yaşa diye. Tabi ki öyle olacak ama en kıymetlim ile bu hayatı yaşamak istiyorum. Çevremdeki diğer arkadaşlar evlendi, birkaç tane kaldı benim gibi bekar. Onlar da inşallah en kısa zamanda evlenecek, nişanlı olan falan da var. Bilemedim şimdi kararımdan dönmem ama bir an önce prensesim ile tanışmak istiyorum işte.

Uzman Çavuş Evlilik İlanları

Biraz kendimden bahsetmek isterim. Hafif kıskançlık var bende. Onun dışında yapılıyım, bakımlıyım, gerçekten güzel bir yüzüm var. Uzman çavuş evlilik ilanları ilk kez gördüm ve ben de açıyorum unutmayın. Bunun dışında siz sorun ben yanıt vereyim arkadaşlar. Öyle kolay değil başta tanışmak ve anlaşmak. Tamam tanışmak zor değil de anlaşabilmek mesele. Kaderime göre hareket eden biriyim aslında. Lakin önümüze gelen fırsatları da değerlendirmek lazım. Yani evlilik anlamında.

Hiç kimseye evlilik teklifi etmedim ben arkadaşlar. İlk olacak, ilkler de unutulmaz aslında. Başka da bir şey aklıma gelmiyor bayanlar. Sizleri bekliyorum konuşmak için. Müsaitim çoğu zaman ben. Haliyle heyecanlı bir bekleyiş içerisindeyim. Umuyorum ki güzel şeyler olacaktır. Olmazsa da canımız sağ olsun. Yolumuza bakmaya devam ederiz olur biter.

Mesaj Gönderin