Whatsapp Bayan Kız Telefon Numaraları

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Bekar
İsim: Rüya
Yaş: 26
Boy Kilo: 168 / 55
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Aile
Aradığı İlişki Türü: Arkadaşlık / Flört
Meslek: Belirtmemiş

Buradan herkese selamlar arkadaşlar. Kız numaraları arayanlar biliyorum ki fazlasıyla var. Ben de bu nedenle hem arkadaş bulayım hem de güzel vakit geçireyim diye geldim. Güzel Bayanların numarası aslında her yerde olmamalı bence yok zaten. Lakin kendini ifade etmek isteyenler bu konuda bazı aksiyonlar alabiliyor. Birincisi Whatsapp kız numaraları sürekli bu gibi platformlarda yerini alıyor. Ben de vereceğim zaten güzel bir başlangıç için. Yalnız kaldık be hem bu yüzden hem de belki biriyle mutlu olurum diye işte. Evlilik falan değil, önce arkadaş lazım bana. Kadın numaraları internetten kolay bulunsa da hangisi doğru hangisi yanlış asla bilemezsiniz. İşte bu yüzden ben geldim buraya heyecanlıyım tabi. Yaşım da 26.

Whatsapp Kız Numaraları

İlerisini düşünmemek lazım arkadaşlar anlık yaşamak gerek hayatı. Buraya kadar deyip bitirdiğim arkadaşlıklar da oldu zaten. Her zaman sabırlı biriyimdir ama ah şu erkekler ne sabır bırakıyor insanda ne de başka bir şey. Olsun diyorum sonra vardır bildikleri ama yok işte hepsi can sıkıyor. Ben de reelden arkadaş bulmaya son verdim artık buradayım arkadaşlar. Buyurun mesajlarınızı yazın dönüş yapayım.

Bayan Telefon Numaraları

Elbet bizim de yüzümüz gülecek ve her zaman güzel şeyler göreceğiz. Aslında umut ettiğim şey bu bilmiyorum ki geleceği göremiyoruz. Ondan sonra şöyle bir şey var. İnsanlarda güven kalmamış gerçekten. Son dönemlerde bunu açıkça görüyorum çevremden. Adam yazıyor bana falan çok güzelsiniz, arkadaş olalım. Deneyelim diyorum. Konuyu hemen farklı yere getiriyor. Böyle iş olmaz işte. Ben ne desem de boş ama olmaz. Hepimizde heyecan var ama bu heyecanı farklı şekilde değerlendirmek yerine karşındaki insana saygı duyman lazım ya.

Ben güzel bir bayanım bu açık ve net ortada. İnsanların bakış açısıyla ilgilenmiyorum. Sadece kendime bakıyorum ve hep öyle yapacağım. Buradan da beni seven bir arkadaş bulacağım çok eminim. Neyse ben çok uzattım gibi. Biraz da sizler konuşun arkadaşlar dinlemek istiyorum. Numaramı da isteyin vereceğimi söylemiştim. En kısa zamanda görüşürüz diyorum. Kendinize çok ama çok iyi bakın olur mu?

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar

Mesajlar


  1. Merhaba, ismim Şenol. Memleketim Kırklareli, Babaeski. Ama İsviçre’de yaşıyorum. Yaşım 46, malulen emekliyim ve hayatta sadece 1 veya 2 gün çalışma iznim var. Duygusal ve romantik biriyim. Benim evlilikten beklentim anlaştığımız konularda sorun olmaması. Anlaşamadığımız konularda ise egomuzu yenip ortak bir nokta bulmaya çalışan biriyim. Çünkü boşanmaların %80’i bu sebeple gerçekleşiyor. Ayrıca insancıl, insani sıfatları oturmuş ve maneviyata önem veren bir bayan arıyorum, çünkü bilim ve din arasında bir aşk olduğunu söylüyorlar. İlk adım olarak yazışmayı kısa tutmayı tercih ediyorum, çünkü dağları aşmak için iyi bir tanışma ve birbirimizi tanımak gerekiyor. Lütfen WhatsApp numaramı arayarak iletişime geçin. Eğer sizin gönlünüze uygunsam, çocuğum yok. İyi günler dilerim ve görüşmek üzere, hoşça kalın.

  2. Hanımefendi merhabalar. Dediklerinize katılıyorum. Ben de önce tanışmayı uygun görürsek sohbet arkadaşlık bir fincan kahveyi sohbetle birlikte paylaşmak isterim. Ben, olgun yaşta öğretmen emeklisi bir erkeğim. Kadınlara, saygı ve sevgiyle yaklaşan biriyim. Tanışırsak göreceksiniz.

Daha Fazla Mesaj