Whatsapp Erkek Numaraları

Selam herkese arkadaşlar. Adım Emir. Whatsapp erkek numaraları arayan bayanlar için buradayım şimdi. Ben ciddi bir arkadaşlık arıyorum bu süreçte kendine güvenen ve gerekirse ciddi kişiler buyursunlar numaramı vereceğim. Ayrıca yaşım 26. Üniversite okuyorum. Bu zamanda gerçekten biriyle tanışmak çok zor biliyorum ve kendimde bu heyecanı görüyorum. Gezmeyi ve kitap okumayı seven bir yapım var. Bilime önem veririm, tabi ki dış görünüşüme de. Saçlarım hafif uzun, küpe takmaya bayılırım ayrıca haberiniz olsun. Böyle tarz sevenler yazsın öncelikle. Ama yok ben değiştirmek isterim falan diyorsanız yine şansımızı deneyebiliriz. Ben sevdiğim arkadaşım için her şeyi yaparım ayrıca. Bu da böyle bilinsin olur mu?

Whatsapp erkek numaraları her zaman her yerde yok bunu da çok iyi biliyorum. Eee o zaman beklemenin alemi yok bayanlar. Karşınızda bu süreci çok iyi yöneteceğine inanan yakışıklı bir adam var. Evlilik konusuna gelince tabi ki düşündüm ben de ama çok erken dedim sonra. Biraz arkadaş olarak kalmak iyi gelecektir, tanımak maksadıyla. İyisiyle kötüsüyle huylarımızı bilmemiz lazım. Sonrası harbiden de bilinmez. Şans işi kader işi diyorum ben bu tür durumlara.

Whatsapp Yakışıklı Erkek Numaraları

İnsanlar birkaç şey ister karşısındaki kişiden. Birincisi emek, ikincisi anlayış. Bende her ikisi de var daha başka bir şey isteyen buyursun dile getirsin arkadaşlar. Güzellik aramıyorum ben tamam mı? Bu noktada kendime şans tanıdım. İnsan olana can feda bende. Bunun dışında her dönem yalnız kalan bir adam olarak buraya kadar diyorum. Aradığım bayanı bulup arkadaşlık kuracağım.

Benimerak edenler yazabilir. 7/24 burada olacağım. Mesajlara anlık dönüş sağlayacağım. Zaten Whatsapp üzerinden görüşeceğimiz için tanıma fırsatımız daha fazla. Heyecandır, hasrettir, sevgidir bunları konuşacağız birlikte. Ben bu zamana kadar birkaç arkadaş edindim ama sonra gittiler işte yüreğimden. Son gelen gitmesin, yanımda kalsın, dertleşiriz, dost oluruz. Buradan konuşmak kolay da bakalım aradığımızı bulabilecek miyiz arkadaşlar. İnanın sizden çok daha fazla heyecan içindeyim ama bulduktan sonra o kadar mutlu olacağız ki kimse anlamayacak nedenini.

Mesaj Gönderin