Whatsapp Evlilik İlanları

Selamlar adım Yaren. Whatsapp evlilik ilanları üzerinden arayışa geçtim malum devir artık teknoloji devri. İnsanlar bu tarz sitelerden numara arayarak eş adayını da bulmaya çalışıyor. Benim neyim eksik yani. Yaşım da oldu 28 artık evlilik yaşına çoktan geldim ben. Evlilik Whatsapp grubu kuranlar da oluyor aslında görüyorum ama önce hemen ısınamıyorsun sanırım. Bunları da geçtim ben can sıkıntısından değil artık hayatımın değişmesini istediğim için böyle bir kararı aldım. Şansa bırakmayacağım bu işi. Tanışacağım kişiyle bakacağız neler olacak diye. Ama dedim ya Whatsapp evlilik grupları gerçekten çoğaldı ve insanlar uygun eş adayını aramaya başladı. Güzelim, huzurluyum, huysuz değilim sadece birazcık kıskancım. Olsun o kadar yani bu güzelliğe değer diye düşünüyorum. Umuyorum ki bu site bana da şans getirecek arkadaşlar.

Whatsapp Evlilik İlanları 2023

Ne diyorduk şimdi bakalım; arkadaşlar benim eşim olacak kişi önce kendine saygı duyacak sonra bana. Kendine saygısı olmayanın ne yazık ki çevresindekilere de sevgisi olmaz. Bu her zaman böyledir. Yaş kriterim öyle yok ama ne bileyim herhalde en fazla 36 olsun isterim. Fazla büyük yaş için bir şey söylemek doğru değil. Aşık falan olursak o konuya ayrıca bakabiliriz. Sevmek güzeldir ama doğru kişiyle, doğru zamanda arkadaşlar. Yanlışsam söyleyin yani. Her neyse Whatsapp evlilik ilanları arıyordum burayı buldum. Numaramı da paylaşacağım arkadaşlar sorun yok o konuda. Yeter ki doğru insan çıksın artık karşıma. Bekar kalmak istemiyorum ben ya. Geleceğe dönük planlar programlar yapmak, eşimle ilgili evimizle ilgili hayaller kurmak istiyorum artık.

Whatsapp Evlilik Grupları

Günden güne yorulduğumu hissediyorum bu konuda. Karşımıza istediğimiz adam hemen çıkmaz bizim de sabretmemiz lazım sanırım. Onun dışında kaliteli bir arkadaşlık ile başlar böyle şeyler. Evliliğe giden yol streslidir ama ben bunu aşacağıma inanıyorum. Ne dersiniz arkadaşlar güzel olacak mı her şey? Ben buradayım geldim işte. Mesajlarınızı yazın bana güzel bir şekilde ilerleyelim lütfen. Başlangıçta sade konuşmaları severim, fotoğraf falan hemen göndermem. Zaten Whatsapp evlilik ilanları için bu erken yani. Sonra görüntülü konuşma yaparız o zaman anlarız ne kadar sevmeye başladığımızı. Evlilik Whatsapp grubu kurmak isteyenler de niyeti ciddi olanlarda yazabilir bana. Haydi görüşürüz.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Merhaba ben İstanbul’dan Murat kısaca kendimi anlatım 36 yaşındayım boyum 1.73 kilom 79 yeşil gözlü beyaz tenliyim. Kısa süren bir evliliğin oldu çocuğum yok merhametli ve Allah korkusu olan biriyim tanıştıktan sonra kendimi uzunca anlatmak isterim evliliğe değer veren içinde Allah korkusu olan bayanların aramasını bekliyorum Türkiye’nin her yerinde taliplerimi bekliyorum

  2. Merhaba ismim Ezelsu ileriye dönük bir beyle tanışıp yuva kurmak istiyorum lütfen niyeti ciddi olmayan yazmasın daha önce evlilik yapmadım bekar bir bayanım

Daha Fazla Mesaj