Yaşlı Dul Bayanlar

Profil Açıklaması
Medeni Durum: Dul
İsim: Hanife
Yaş: 43
Boy Kilo: 165 / 64
Çocuk: Yok
Kimle Yaşıyor: Yalnız
Aradığı İlişki Türü: Flört / Sevgili
Meslek: Güzellik Uzmanı

Selam. Hanife adım. Yaşlı dul bayanlar buralarda mesaj bekliyor yeni fark ettim. Sonra dedim benim neyim eksik gerçekten. Yaşım 43, dul ve yalnız bir kadın olarak aranızdayım. Belli başlı kriterlerim elbette var. Bunlara uyan herkes bana yazabilir. Tamam öyle çok beklentim yok merak etmeyin. Ara sıra şehir dışına çıkma isteğim oluyor. Sanırım çok daraldığım için. Onu da yeneriz umarım beraber yaşamak ne güzel olacak. İnsanlarla iletişim konusunda bu zamana kadar problem yaşamadım. Arkama bakmak istemiyorum. Sadece ileriye odaklanma peşindeyim.

Yaşlı dul bayanlar başlığı attım ama değilim. Görünce 35 falan sanacaksınız emin olabilirsiniz. Çünkü ciddi anlamda kendime bakıyorum. Gerisini siz düşünün yani. Yol arkadaşı bulamıyorum tek sorun bu. Arkama baktığımda ise çok şey yitirmedim ve ben kaybetmedim. Sonuna kadar giderim, evlilik düşünmüyorum. Her şeyi beraber paylaşacağım bir adam çıksın karşıma. Zor olmadığını düşünüyorum. Bu zamana kadar her dönem teklif aldım aslında. Değerlendirdiklerim oldu ama genelde tek kaldık sonuca baktığımızda. Bundan sonrası önemli.

Yaşlı Dul Bayanlar

Dul kalmanın verdiği bazı şeyler var. Mesela ben çok ağır bir kadınım. Görünce konuşmaz bu diyenler oluyor. Onun dışında çekinenler de çıktı karşıma. Oysa ben öyle biri olmadım hiç. Yani nasıl diyeyim kesin görüştüğü var diyerek teklif etmeyen erkekler duydum. Şanslarını kaybettiler. Şimdi buradayım artık şanslısınız yani. Güzel düşünelim güzel olsun beyler. Kriterlerimden bahsetmeyi unuttum tüh ya bak şimdi.

Arkadaşlar bir kadına değer veren herkes bana yazabilir. Yaş kriterim en çok 55 olabilir. Malum benim de yaşım o kadar genç değil. Her neyse bunları mesajda da telefonda da konuşabiliriz bence. Şu hayatın ötesi yok mutlu olmaya geldim ben. Umuyorum bana yazacak olanlar da benim gibi düşünüyordur. Varsa başka sorunuz buyurun arkadaşlar buralarda olacağım uzun bir süre. Gerçek anlamda benimle mutlu olacağınızı düşünebilirsiniz. Evlilik değil de güzel bir samimi bir arkadaşlık kuralım. Saygı ve sevgi dolu her beyefendi yazsın dönüş sağlayayım. Sanırım bildirim gelecek zaten şimdiden büyük heyecan yaptım bilginiz olsun.

Mesaj Gönderin


Mesaj Gönderin


Size Yakın İlanlar