Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Herkese Atina’dan selamlar. Meltem benim adım. Arkadaşlar 26 yaşındayım. Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar arasında yerimizi aldık artık. Bu kararı belki biraz erken verdim ama olsun kendime güveniyorum ben. Saygılıyım, sevgiliyim, gerçekten değer veririm seversem. Ama aynı değeri görmediğimde ne olacak biliyor musunuz? Zoruma gidecek tabi ki. Bu yüzden başlangıçta her şeyi konuşmamız gerekiyor. Yani nelerden nasıl hoşlanıyoruz falan. Bu konuda insanların düşüncesini ciddi anlamda merak ediyorum ben. Okuyorum burada ayrıca. Evim de var hem de Ege’ye bakıyor. Akşamları kahve eşliğinde müziğimi açıyorum oh ne güzel diyorsunuz. Ama yalnızlık var o nasıl olacak? İşte şu an tek meselem bu benim. Güzel şeyler düşlüyorum sürekli. Artık gerçekleşmesini istiyorum anlatabildim mi? Olur veya olmaz biraz şansımıza bağlı.

Yunanistan’dan evlenmek isteyen bayanlar konusunda istediğiniz zaman bana yazabilirsiniz. Zaten çok bekletirseniz ben gıcık olurum yani. Şaka bir yana artık evimi dizmenin vakti geldi diye düşünüyorum. Bu konuda her zaman tüm fikirlere açığım lütfen açık konuşun olur mu? Ne dediğiniz, ne hissettiğiniz çok ama çok önemli. Yaşadığımız şu dönemde her zaman güzellikler bizimle kalsın istiyorum. Evet şimdilik bunları söylemek yeterli sanırım.

Yunanistan’dan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gün geçtikçe yorulmaya başlıyorum arkadaşlar. Bu süreç nasıl bitecek, neler yaşanacak diye düşünmek de yormaya başladı beni. Sorunsuz bir hayata merhaba demek istiyorum. Yanımda olmak isteyen, evlilik düşünen herkes yazsın da konuşmaya başlayalım. Yazışmak yerine konuşmak daha iyi olacaktır. Görüntülü olursa daha mantıklı aslında. Çünkü birbirimizi görmek duygusal açıdan yakınlık anlamına gelir. Haydi bakalım heyecan başlasın o halde.

Bazen merak konusu olmaya devam ederken ben kişisel olarak uyumlu, sevecen, kıskanç olmayan bir kadınım tamam mı bunları unutmayın. Umuyorum bana denk gelecek olan erkek de böyle olur. Kıskanmaz çok, hep sever, yalnız bırakmaz. Biliyorsunuz yalnız kalmak her zaman insanları üzer. Hele ki bir kadın bu konuda gerçekten canını sıkar ve her şeyi siler geçer. Söyleyeceklerim bu kadar, gerisi sizde. Ne paylaşmak isterseniz buradayım ben haydi o zaman heyecanlı bekleyiş sona ersin.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


  1. Selam iyi günler hayırlı sabahlar ben Kuşadası’ndan yazıyorum ben evlilik düşünü yorum sizin paranızda pulunuzda gözüm yok benimde burada evim var arabam var bende yanına gelebilirim istersen sende gelebilirsin hoşuma gittiniz direk yazdım amacım size karşı asla kötü değil