Yurt Dışı Evlilik İlanları

Senem benim adım. Merhabalar. 30 yaşındayım. Yurt dışı evlilik ilanları için geldim. Bu süreçte yanımda olacak, konuşacak ve hiç yalnız bırakmayacak birini arıyorum beyler. Sevgiden söz eden, saygı nedir bilen ve bir bayana yaklaşmasını öğrenmiş erkekler varsa yazabilir. Detayları zaten uzun uzadıya konuşmaya devam ederiz. Bakımlı bir bayanım. İnsanlarla iletişim kurmayı çok seviyorum. Bu süreçte can sıkıntısı çektim, yalnız da kaldım.

Ama umudumu kaybetmedim hiçbir zaman. Evet her istediğimiz de olmuyor lakin canım bir defa sıkılınca dönüş zor gibi. Bu zamanda güvenilir adam bulmak daha zor aslında. Neyse hepsini geçtim de umursamaz biri oldum çıktım zaten. Of bu aralar içimde sancı da var. Neyin sancısı diye soracak olursanız arkadaşlar her zaman böyleydim ben. Artık son bulsun istiyorum işte. Adam gibi biri çıkmadı ki karşımıza yani ne diyeyim.

Yurt dışı evlilik ilanları saf ve temizdir çoğu zaman. Ben böyle gördüm böyle ilerlerim işte. İnsanlara gösterdiğim değerin karşılığını da almak isterim herkes gibi. Var olan hayallerim var benim. Günden güne gelişen umutlarım. Yurt dışında yaşamak belki saçma gelebilir size ama işim gücüm burada. Duruma göre kesin dönüş de yapabilirim aslında. Her neyse bunları telefonda konuşuruz arkadaşlar. Güzel düşünelim olur mu? Her zaman heyecanlı olalım ve yitirmeyelim. Gülen gözlerle bakalım birbirimize.

Yurt Dışı Evlilik İlanları 2023

Saçma sapan düşüncelere yer yok bende arkadaşlar. Ne zaman nerede sevgi ve saygı varsa ben de oradayım arkadaşlar. Şunu da söylemek istiyorum. Evliliğin gerçekten güzel bir süreç olduğunu unutmayın. Bu nedenle sorumluluk sahibi olmak isteyenler lütfen bana yazsın. Güzel şeylerle oyalanırız en azından. Güzel sohbet ederiz ne bileyim işte.

Bu site sayesinde birkaç arkadaşım evlendi aslında. Bunu görünce ben de heyecanlandım açıkçası. Sıra bana geldi yaşım geçmeden artık evlenmeye karar verdim sonunda. Konuşuruz ilk olarak detaylıca ne istiyoruz ne istemiyoruz netleşir. Ondan sonra bakarız işte muhabbet nasıl ilerlerse. Ben buradayım merak etmeyin zaten bildirim geliyor arkadaşlar. Kendinize çok iyi bakın olur mu? Hep iyi düşünün ki iyi olsun. Ben buralarda olacağım merak etmeyin.

Mesaj Gönderin


Mesajlar


 1. Merhaba yaşım 32 boy 173 80 kiloda fit görünüme sahip titiz biriyim.
  Bebekyüzlü atletik bir yapıya sahibim.
  Kitap okumayı, spor yapmayı ve özellikle satranç oynamayı çok severim.
  Kötü alışkanlıklarım olmasa da sosyal bir insanım.
  Mutlu olmak isteyen ilk önce whatsaptan tanıtıcı mesaj göndersin, sonra zaten gerisi gelir.
  Yaş sınırım yok bilginiz olsun.
  Yeter ki kafamız uyuşsun.
  Gizliliğe de önem veririm.

  Sadece bayan arkadaş arıyorum.

  Sadece whatsap öncelikle

Daha Fazla Mesaj