Zaman Su Gibi Akıp Geçiyor

Zaman su gibi akıp geçiyor arkadaşlar. Rabia benim adım selamlar öncelikle. 29 yaşında yönetici pozisyonunda çalışan bir bayanım. Herhangi bir sorunum yok erkek arkadaş arayışından başka. Ya ben hiç kimseye güvenemiyorum neden acaba? Bu durum can sıkarken bir de yalnızlık eklendi üzerine. Nereye kadar böyle gider gerçekten merak ediyorum. Zaten şu sıralar çok daraldım. İyi ki gördüm burayı bakalım mesaj atanlar olacak mı inanın tek merak ettiğim şey bu.

Mesaj atanlara Whatsapptan yazacağım oradan devam edeceğiz. İşte bu durum beni heyecanlandırıyor. Günüm çok sıkıcı geçiyor ama akşamları yalnızlıktan bunalıma giriyorum desem yeridir. Her neyse yakışıklı olsun veya olmasın beni anlayabilecek bana değer verecek bir arkadaş arıyorum. Ciddi bir kriterim yok.

İnsanlar neden birbirini sürekli üzer ya da kırar anlamış değilim. Ben bu zamana kadar karıncayı bile incitmedim gerçekten. Ama beni kıran çok oldu. Canımı sıkan, üzen, ağlatan falan. Artık yeter, ileriye bakmaya karar verdim. Bu süreçte yanımda olmak isteyen herkes mesajlarını göndersin tanışalım. Ümidim var henüz genç ve güzelim. Tam da bu yüzden kendime güvenirim. Görüşmek üzere kendinize çok iyi bakın.

Mesaj Gönderin